Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 479 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

zbožňuju_knihy
zbožňuju_knihy
18.02.2018 3 z 5

Pocity smíšený: celkem rychle mne napadlo o co asi půjde a taky, že jo. Konec byl dobrý. Jinak to byla zase jedna kniha oddechová, plná souloží, ze života opravdových zbohatlíků.
Chtěla jsem nějaké odreagování a to se povedlo, že bych se z toho ale posadila, to se říct nedá.

Čaverka
Čaverka
15.02.2018 5 z 5

Perfektní! Spisovatelka dokáže opravdu překvapit. Ani jsem netušila, že taková "porucha" existuje :-) Moc se mi to líbilo.

Ninde
Ninde
17.12.2017 5 z 5

Úžasné nemam slov,nemohla jsem se od této knihy otrhnout.Doporučuji

Evka3814
Evka3814
12.11.2017 5 z 5

No páni,ze začátku mě to moc neoslovilo. Potom se to rozjelo a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Opravdu povedená kniha, moc jsem si ji užila

Ivule_M
Ivule_M
25.09.2017 4 z 5

Ze začátku kniha nebyla moc záživná, v druhé části to však začalo být napínavé. Zajímavé pojetí příběhu.

itulenka
itulenka
09.08.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla jako po oddechovce po všech těch detektivkach co teď čtu. Prvních pár stránek jsem si zvykala na jiné téma a pak jsem se zacetla a byla to jízda :-).
Layana mě děsně stvala. Proč jako milenec když má tak fajn chlapa? A ještě se s ním tahá tak okatě! :-) Celou dobu jsem neměla tušení co za tím stojí. Takže třetí část knížky jsem dočítala s pusou otevřenou a pěkně se vše vysvětlilo a zapadlo do sebe.
Jediné co mě rušilo byly časové údaje (před rokem a třemi měsíci, před 7 měsíci, atd...) nějak jsem se vždycky zarazila kdy co čemu předcházelo až jsem to začala pro svůj klid vynechávat.

Lalina3
Lalina3
08.08.2017 5 z 5

Tahle kniha je úchvatná.
Asi do půlky knihy jsem absolutně nechápala chování Layany. Připadala mi jako mrcha (a to pořádná), když se tak vyžívala v maření vztahu. A celkově mi nebyla moc sympatická. Ale od půlky knihy? To se snad ani nedá popsat. U každé stránky zapadl malý kousíček, který byl předtím záhadou. Mým pokojem se neustále ozývalo překvapené ,,Aha!''a na konci... Asi jsem jediná, ale loučení s nejmenovanou osobou (nechci říkat spoilery, tušíte koho myslím) jsem pořádně obrečela. Přišlo mi to takové...smutné. :D A úplný konec byl prostě třešnička na dortu. Úžasná třešnička na dortu.
Za mě to je kniha, kde bylo neskutečné množství zvratů a překvapení. Ať už vás trápilo cokoli nevyjasněného, určitě se to v příběhu čtení objasnilo. A to je naprosto super!
Doporučuji jak jen můžu, celkově to je velmi čtivé a je to kniha typu ,,nepustí, dokud nedočteš''.
Škoda, že knih od autorky není přeloženo víc... Ale Dívku z 6E si určitě přečtu, snad bude stejně úžasná jako tato kniha! :)

ardeas
ardeas
11.06.2017 2 z 5

Komentár môže prezrádzať dej!

Tak za prvé, štýl, akým je kniha písaná mi veľmi nesadol. Nedokázala som sa začítať, prakticky do polovice som sa nútila ísť ďalej.

Za druhé. Forma "retrospektívy" bola trochu rušivý element. Celý čas som čakala, že príde zlom, nejaký zvrat, ktorý nakopne príbeh. Stalo sa, ale dosť pozde a vôbec by mi nevadilo, keby kniha začala niekde tam a nie so siahlodlhými úvahami od začiatku.

Za tretie. Hlavná hrdinka mi bola príšerne nesympatická. Nevedela som sa s ňou stotožniť. Napriek chorobe, ktorej čelila vo vzťahu, bolo správanie nereálne a divné. Možno to niektorých čitateľov to zabralo a uverili, ale podľa mňa to bolo tak prekombinované, že som sa s tým nemohla uzmieriť.

Čakala som, že to bude bipolárna porucha, nakoniec som od toho nebola až tak ďaleko. To už bolo v pohode, keď človek vedel s čím má tu česť. A to vo mne zabilo knihu, že ten okamih prekvapenia a vyrovnania sa s problémom prišiel hrozne neskoro.

limitkaa
limitkaa
23.05.2017 4 z 5

Když někoho opravdu milujete, nedokážete se ho vzdát. Ať udělá cokoliv. Navzdory lžím z jejich úst, chování jejího těla, přivážete se k ní jako k plachetnici a přísaháte, že s ní budete v dobrém i ve zlém. Ať ji vítr zavane kamkoliv. Třeba někam, kde ztroskotá. I když Vás to roztrhá na kusy a zabije všechno dobré.
Brant
Pěkná myšlenka, už jen pro ni to nebyl ztracený čas.

veru.nika
veru.nika
11.05.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a má výborný příběh.

lenka5535
lenka5535
21.04.2017 4 z 5

Mám prečítaných viacero kníh s erotickou témou, ale táto ma dostala. Bolo to úplne niečo iné. Také nepredvídateľné. To rozuzlenie ma dostalo a ešte teraz si spájam všetky tie náznaky, ktoré autorka vsúvala počas celej knihy a na konci to všetko dáva zmysel. Veru nečakala som to. Určite odporúčam prečítať.

Siu83
Siu83
21.03.2017 4 z 5

Z knížky mám smíšené pocity. Něco se mi líbilo, něco ne..

Digi28
Digi28
30.01.2017 3 z 5

zajimova pointa, mnoho sexu

kara
kara
26.11.2016 4 z 5

Docela jsem se pobavila. Není špatná.

Gabetka
Gabetka
20.11.2016

pro janesy: Asi není vhodné vložit do komentáře ke knize pointu bez předchozího upozornění. Knihu je teď vlastně zbytečné číst...

merunka23
merunka23
06.11.2016 5 z 5

krasne sem si knížku užila skvele se četla a zvrat me teda prekvapil krasa to sem necekala :-)

Jaruce
Jaruce
03.11.2016 3 z 5

Napínavé, svižně a zábavné. Fajn čtení.

Wiss
Wiss
01.09.2016 3 z 5

Ze zacatku jsem byla trochu zklamana a rikala jsem si, ze toto bude nejspis posledni eroticky roman, ktery prectu. Opet hlavni hrdinove krasni, chytri a pohadkove bohati - ikdyz to uz jsem vedela z popisku. Ale libilo se mi, ze i kdyz se jedna o tento zanr, nebylo to vulgarni, a opravdu me prekvapilo, jake to tajemstvi Branta Sharpa vlastne je, a co je zac ten zahadny Lee :-) Takze jsem nakonec rada, ze jsem knihu neodlozila, a musim rict, ze jsem od poloviny nemohla odtrhnout oci, jak jsem byla zvedava, jak to cele dopadne :-) Nicmene davam 3*

orinka3
orinka3
15.08.2016 3 z 5

A tak....je to takové americké. Skrz naskrz. Erotika na každé druhé straně, myslím, že knize by pomohlo trochu méně textu.

jitka7
jitka7
12.08.2016 4 z 5

No tak takový námět jsem u knihy nečekala. Příjemné počtení, příjemná změna. Mohu jen doporučit. Za mě super.