Černá růže

Černá růže https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2457/mid_cerna-ruze-wNp-2457.jpg 4 209 23

V zahradě série

Majitelka významné zahradnické firmy Rosalind je velmi krásná žena. Vychovala tři syny, ovdověla a pak prožila krátké manželství s vypočítavým mladším mužem. Po rozchodu s ním se chce soustředit jen na práci ve firmě. Oporu má ve Stelle a Hayley, dvou přítelkyních, které u ní i se svými dětmi bydlí. Život na její starobylé usedlosti však stálě častěji narušuje zjevení v podobě šílené světlovlasé ženy zvané Harperova nevěsta ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Black Rose , 2005

petraj30
27.06.2023 4 z 5

Bylo to moc pěkné pokračování, ale problémy s duchy jsou podle mě až moc přitažené za vlasy. Jinak se mi moc líbí, jak série pokračuje. Hlavní hrdinové jsou skvělí, někdy se člověk zasměje, hlavně s malými dětmi. I setkání s bývalými partnery jsou velmi pěkně zpracované.
Těším se na závěrečný díl, i když musím napsat, že Amélie mi v mnoha věcech leze na nervy, přesto jsem velmi zvědavá, jak to všechno skutečně bylo

Fifth Element
07.11.2022 5 z 5

...a ještě lépe pokračuje... Jsem natěšená na závěr :)))

pip11
03.11.2022 5 z 5

Ve druhém díle začíná Rosalind spolu s Mitchem intenzivně pátrat v rodinné historii po identitě jejich domácího ducha. Rose také odolává útokům svého bývalého a různým pomluvám, jak jinak, než s grácií sobě vlastní. Díl byl velmi pěkný, povedl se. A teď šup na třetí…

Jaklová.katka
19.04.2022 5 z 5

Pokračování zahradního tématu.
Super

Babo
03.09.2021 3 z 5

No,dočetla jsem a co napsat? Do druhého dílu jsem šla s tím,že od knihy nečekám žádnou pecku. A taky bych se jí nedočkala,. Je to oddychovka , paradoxně mě možná víc bavila linie zoufalého ducha , než dokonalá Roz ,dokonalá Stella a jejich dokonalé protějšky .
Asi ještě prolítnu 3.díl a poohlídnu se po něčem opravdovějším :-)

georginaa
03.08.2021 3 z 5

Tak jako první díl, mě tento příběh nijak zvlášť nezaujal. Duchařinu nemusím, i když se mi líbil příběh zkušené a vyzrálejší ženy, která ovdověla a vychovávala tři syny. Jenže jak už jsem dříve psala, mám ráda dobrodružnější a akčnější příběhy, nicméně přečtu i třetí díl, ať to mám vše v kupě přečtené a budu si hledat jiné žánry.

zp87
04.05.2021 5 z 5

Velkým zpestřením pro mě byla love story zralé ženy, matky dospělých synů, takových knížek jsem moc nečetla.
Stejně jako předešlé díly, v kategorii nenáročného čtení, k vodě nebo na lehátko je kniha super.

biki
21.06.2020 4 z 5

Rosalind se mi sice ze začátku zdála až moc dokonalá, ale měla taky své chyby a hlavně na kontě velký omyl v podobě druhého manželství. Přiznávám, že konflikt s Brycem mě z knihy bavil asi nejvíc. Také mě potěšilo seznámení s dalšími dvěma syny Rosalind, škoda, že nedostali větší prostor. A samozřejmě Mitch - komu by se nelíbil?

munka
27.09.2019 5 z 5

Príbeh sa točí okolo Rosalind a jej minulosti. Je tu viacej napätia a pátranie po duchovi privedie muža pre Rosalind. Teším sa na posledný diel.

Jája92
19.02.2018 3 z 5

Kniha, která se dobře čte.

ospalaa
05.08.2017 4 z 5

Romantika, tajemno... a po dočtení rychle sáhnout po posledním dílu abych se dozvěděla jak to všechno dopadne.

moudivlacek
03.01.2017 5 z 5

I druhý díl této série je moc hezké, je tu více duchařiny a také více z minulosti rodiny a víc o Rosalind. Díky pátrání po Amélii se objeví nový zamilovaný pár.
Mitch měl moje sympatie hned od začátku a musím přiznat, že se k Rosalind skvěle hodí.
Takže už víme, kdo byla Amélie, takže se těším na třetí díl, abych zjistila, jak umřela a proč je duch.
Prima čtení.

Jessybelle
19.04.2016 5 z 5

paráda, stejně jako první díl, četlo se to samo.

postrach
24.07.2015 5 z 5

PŘEČETLA JSEM CELOU SÉRII A MNOHO DALŠÍCH KNIH TÉTO AUTORKY.SKVĚLÉ,NAPÍNAVÉ,STRAŠIDELNÉ.MOC DOPORUČUJI.

lifeoptimist
08.07.2015 4 z 5

Líbila se mi asi o trošku víc než první díl, sice taková ta duchařina, nicméně od Nory jsem ještě nečetla nic, co bych odhodila a nedočetla :-)

avad
08.03.2015 5 z 5

Opět nádherně napsané, napínavý děj. Doporučuji.

R.E.M.
24.01.2015 4 z 5

Z trilogie se mi díl Černá růže líbil nejvíce. Romantické, půvabné, odpočinkové čtení obohacené o hororové a mystické (pohádkové) prvky.

helenkan
12.09.2014 5 z 5

Tak tahle knížka se mi fakt líbila.Trochu tajemna,chvílema i strašidelno a hlavně bezva hlavní hrdinka,která měla kolem sebe prima ,,rodinu".Klidně bych dala i deset hvězdiček :)

evik35
14.08.2013 5 z 5

tajemno mám moc ráda

mariva
21.05.2013 5 z 5

Noru Roberts můžu pořád, každá její knížka se výborně čte a má napínavý děj. Tahle mě navnadila na poslední díl trilogie. Jsem moc zvědavá, jak to s Amélií dopadne.