Zvrat

Když na farmu mezi bývalé superhrdiny Zlaté éry dorazí návštěvnice, která hledá Černou palici a zároveň přináší zprávy ze Spiral City, vše se nadobro změní. Její příchod zjitří staré vzpomínky a probudí u ztracených hrdinů novou naději. Rozhodnou se učinit ještě jeden pokus o útěk ze svého vězení?

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393075/zvrat-aii-393075.jpg 4.69

Černá palice (2.)

Black Hammer 2: The Event (2018)

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Comics Centrum

Norri
21. listopadu

Bál jsem se, že po skvělé první knize, která měla výhodu úplně nového světa, nedokáže Lemire navázat stejně dobrým druhým dílem. Bál jsem se, že druhá kniha bude mít pomalé tempo a nic se tam vlastně nestane. Naštěstí byly všechny mé obavy liché a i druhý díl je skvělý.

FireOfFilth
14. listopadu

Další díl Černé palice mě i docela bavil. Postavy mi i více přirostly k srdci, i jako v první knize Madam Vážka válí! Bohužel si stále nějak nedokážu představit kam tento děj bude směřovat. Příběh se tak celkově nikam zvlášť neposunul, až na konečný cliffhanger, nebo jak se kniha jmenuje Zvrat, doufám posune v příští knize děj někam dopředu.
Super byla část o setkání Plukovníka Bizára a Robotely, zhostil se jí i jiný kreslíř, což nebylo úplně špatné a nějak zvlášť nenarušilo celkové grafické provedení.

DennisMoore
11. listopadu

Superhrdinské drama. Těžké, depresivní a zdánlivě bezvýchodné... Ale přitom je to pořád zábava, která dokáže i zahřát. Stejně jako po přečtení prvního dílu nemám absolutně ponětí, jakou cestou se Černá palice vydá v další knize, a dost mě to těší. Rád se nechám překvapit. Scenáristicky je to špička, kreslířsky zrovna tak. Pro milovníky žánru prostě velmi svěží potěšení plné nápadů. Comics Centrum mělo dobrý čuch!

komiksy superhrdinové fantasy sci-fi Dark Horse Comics

Autoři knihy