Cena za úspěch

Cena za úspěch https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49922/cena-za-uspech-49922.jpg 4 51 10

Bitter Creek série

< 4. díl

Nadějný právník Luke Creed se ujme obhajoby pochybné společnosti vyrábějící léky. Když za nevyjasněných okolností zemře jeden z jeho kolegů, pustí se na vlastní pěst do riskantního pátrání. Nejde mu jen o život a čest, ale současně bojuje o lásku advokátky Amy, přítelkyně ze středoškolských studií.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

The Price , 2003

Hatshepsut
02.09.2022 4 z 5

Celá série rozhodně stojí za přečtení. Tento díl se trochu vymykal, jelikož už se zde neřešil spor znepřátelených rodin. Musím ale uznat, že závěr byl více thrillerový než romantický, ale rozhodně stál za přečtení.

jinbr
14.04.2020 5 z 5

Luke byl poslední, který odolával hodit staré křivdy za hlavu. Jistě to nemůže být jednoduché, ale uvědomění si vlastních chyb a vůle je napravit či se z nich přinejmenším poučit je to nejdůležitější.
Celá série se mi líbila. Trochu mi to připomíná S. Brown, ale ona má jako hlavní detektivní zápletku, a milostná linka je až jako za ní. Johnston to má opačně, hlavní je ten milostný příběh, detektivní zápletka či další dramatické okolnosti činí příběh atraktivním.

Jessybelle
11.04.2019 5 z 5

Bylo osvěžující změnit rančerské prostředí za právnické, moc se mi to líbilo, opět to byla taková oddechovka...

happy19
13.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha,vlastně každý díl ze série má něco do sebe;-)!Miluji téma Texas,Bitter Creek a jednu velikou rodinu Blackthorneovi&Creedovi:-)))Škoda,že se u nás nepřeložilo více dílu..

moudivlacek
16.02.2018 5 z 5

Právě jsem dočetla poslední díl série a jsem ráda, že jsem ji objevila a poctivě přečetla. Pro někoho to mohou být jen hloupé romantické romány, a pro někoho, jako i pro mne, něčím, co mi přineslo mnoho moudra do života. V tomto díle například poznání hlavního hrdiny Lukea, jestli je v životě důležité dosáhnout nejvyšší pracovní pocty, nebo třeba menší, ale mít kolem sebe svou rodinu a být s ní šťastný a nejen pracovat, ale i žít, obyčejně žít.
Celou sérii mohu jen a jen doporučit.

bedkniha
30.07.2017 5 z 5

Celá série byla SUPER, moc se mi líbila

Ivetaa
14.08.2016 5 z 5

Moc hezké čtení - mám ráda knihy na pokračování.

Meluzínka
09.08.2015 4 z 5

Kniha byla pěkná ale něco málo mi v té knize chybělo tak dávám 4* :)

PomněnkaPrvní
05.01.2014

Anotace je zavádějící a také zbytečně příliš prozrazuje, jsem ráda, že jsem si ji přečetla až po dočtení knihy. Knížka je více trilerem než romací, ale napsané je to zdařile. Autorka si to u mě však rozlila několika dost nepravděpodobnými událostmi. Jak mohl Luke po jednom dni zapomenout na kamarádku? Jak nepravděpodobně se Nicki zachovala v závěru knihy... Jak se stejně nepravděpodobně zachovala v závěru knihy Valerie... Jak Luke pro jedno vytočení telefonního čísla změní názor na nenáviděnou osobu... Také mi hodně vadí, že autorka nerozlouskla problém s předmětným lékem. Čtenář si stále láme hlavu, proč určitý věk a proč oslavy narozenin, a kniha skončí a Vy nezjistíte vůbec nic. Také jsem měla v knize problém s rozporem mezi málo vysvětlenými procentními podíly, jednou 3 %, jednou 51 %...

Jedná se o čtvrtý díl série Bitter Creek. Celkem má série 8 dílů, poslední 4 ale ještě zřejmě nebyly v ČR (SK) vydány.
Pátý díl (The Rivals) má být o bratranci Blackthornových Drewovi DeWittovi.
Šestý díl (The Next Mrs. Blackthorne) má být o Owenově dvojčeti Clayovi Blackthornovi.
Sedmý díl (A Stranger's Game) bude zřejmě thriler o teroristech s hlavním hrdinou agentem Grayhawkem, v anglické anotaci (http://www.goodreads.com/book/show/1727878.A_Stranger_s_Game) však žádné spojení s Blackthorny nebo Creedy nevidím.
Osmý díl (Shattered) bude opět thriler o nějakém vrahovi s hlavním hrdinou Texas Rangerem Jackem McKinleyim.

modranka
06.02.2013 5 z 5

Výborný námet. Aj keď námety s farmaceutickou spoločnosťou som čítala niekoľko, príbeh Cena za úspěch bola spracovaná ľahko, s nádychom romantiky.

romance

Joan Johnston
americká, 1970
2007  83%Bosá nevěsta
1999  85%Stíny minulosti
2006  85%Cena za lásku
2009  81%Jiskra naděje
2001  80%Drsný cizinec

Kniha Cena za úspěch je v