Cena krve

Gene Hawkins, zaměstnanec detektivní kanceláře, je svým šéfem pověřen vyšetřováním záhadného zmizení vzácného chovného hřebce. Z hledání koně, které zpočátku vypadalo spíše jako mimořádná dovolená v USA, se velmi rychle stane případ, který vyžaduje plné nasazení. Za dramatických okolností Gene odhalí rafinovaný zločin a na prahu smrti poznává cenu života. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/824/cena-krve-824.jpg 4.4167

Blood Sport (1967)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Atanone

"Když člověk dostane darem něco,o co vlastně nestojí,je potíž v tom,že ten dar nemůže s čistým svědomím zahodit"

Moje platonická láska k hrdinovi Francisových knih (ano,ať už se jmenuje jakkoli-povahově je to vždy tentýž muž) začala kdysi dávno přečtením té první a trvá dodnes.
Z dlouhé řady těch příběhů Cena krve tak nějak vybočuje. Přesto je to opět velmi napínavá krimi se vším všudy.A mám ji tak nějak asi nejradši.
Což bych mohla napsat o všech.

Hoshi

Knihu jsem četla už kdysi a teď jsem po ní sáhla znovu. Příběh se čte sám, hlavní hrdina Gene si mě získal už na začátku příběhu. Trochu by mě zajímalo, jak to s ním bylo dál ...

denča1000

Velice hezky napsaná kniha. Moc se mi líbil příběh a zápletky. Bylo to velmi zajímavé, napínavé a konec byl šokující. Čekala jsem jakékoli překvapení nakonec, ale tohle ne. Do knihy se člověk musí nejdříve pořádně začíst, aby se do ní vžil a začala ho bavit, neboť začátek byl nudný, ale pak to začalo dávat smysl.

Jara 56
09.03.2016

Pěkně napsané i když mě překvapily deprese hlavního hrdiny (u Francisových hrdinů věc ne zrovna častá).

Rup
09.10.2015

Je vidět, že se autor vyzná v koních i lidech. Jako vždy výborně napsané.

DenisePartridge
23.12.2014

Ze začátku mě sice kniha moc nechytla, ale jakmile hlavní hrdina odletěl do Států, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

studentice
08.07.2014

Pro me trochu netypicka francisovka, protoze vyzneni pro me bylo spise pesimisticke, ale tak to v zivote chodi... S hlavnim hrdinou jsem se opet ztotoznila a knizka me nepustila do posledni stranky.

kattyV
11.03.2013

Kniha, ve které hlavní hrdina bojuje nejen s nepřítelem, ale také sám se sebou.

kocour_mikeš
02.07.2012

Moje první dospělácká kniha, četl jsem ji v 5-té třídě a moc se mi líbila, zanedlouho jsem přečetl všechny Francisovky co jsme měli doma a stal se ze mne sběratel tohoto autora.

vitavita
06.03.2012

Kniha má spád a do konce napětí nechybí.