Celá v bílém

Celá v bílém https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309917/bmid_cela-v-bilem-Q2y-309917.jpg 4 87 30

Laurie série

Amanda, nevěsta z bohaté rodiny, zmizí a její tělo není k nalezení. Po letech se případu ujme Laurie Moranová, moderátorka televizního pořadu, v němž se řeší dávné zločiny. Motiv odstranit Amandu měla tenkrát řada svatebčanů, ale především ženich by Amandinou smrtí značně získal. Ovšem ani objevení Amandiny mrtvoly nepřinese tolik potřebné rozuzlení.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

All Dressed in White , 2015

zdenaR
22.03.2023 3 z 5

Další ze série "Laurie", opět napínavé, velmi čtivé a dějově zajímavé.

klarence
20.02.2023 3 z 5

Výborná oddechovka, oblíbila jsem si hlavní hrdinku. Dobře se čte , není to moc náročné.
Ráda si odpočinu, za mne ano.

čef
15.10.2022 4 z 5

Tato řada o televizní reportérce mi připadá po přečtení 3 dílů celkem zdařilá. Hrdinka natáčí pořad a při tom odhaluje staré záhady. Příběh není přetížen vedlejšími motivy, oblékáním, papáním a mazlením s miláčky tak jako jinde u této spisovatelky což ale mně nanejvýš vyhovuje, ovšem bohužel nevím, co na to čtenářky.

vikimi
28.07.2022 5 z 5

Amandin případ mě velmi bavil, protoze mi v něm bylo sympaticke vsechny hlavni postavy. Ctu to dost na preskacku, takze konecne vim, kdo je Charlotte :D. Paradnu pribeh, i kdyz smutny.

petulik330
11.05.2021 5 z 5

Čtenář byl nenuceně seznámen s dějemm knihy a hlavními postavami.
Samotný děj byl velice čtivý a napínavý. Rovněž nápad autorky se mi líbil.
Smizení mladé nevěsty se polici nepodařilo vyřešit a proto se matka nevěsty vydává za televizní produkční pořadu ve kterém se zabývají zločiny, jestli by ji nepomohla. Proto e televizní vysílání štáb a hosté co měli být na svatbě se opět vydávají na místo, kde si měli snoubenci říci své ve ano.
Konec byl pro mě docela překvapení, protože konečné odhalení vraha jseme nečekala.

Zlatinka.Emilly
12.06.2020 5 z 5

Příběh byl nenásilný, ač se jednalo o thriller. Děj poutavý, postavy sympatické, napětí přetrvávalo do poslední stránky. Lidská závist je vražedná a přímá postava tyhle aspekty nedokáže posoudit tak, jak pozorovatel. Vyplatí se v krizových situacích zachovat duchapřítomnost, což se ukázalo jako výhra života. Takže pět hvězdiček si tento příběh rozhodně zaslouží a myslím si, že ani zásah Alfair Burke nesnížil to kouzlo, které vyzařuje z Maryina díla.

sabca
12.05.2020 4 z 5

Po dlouhé době zase jedna Clarková. I když knihu nepsala sama, docela se mi líbila. Byla napínavé a do konce jsem nevěděla kdo za zmizením Amandy stojí. Každou chvíli jsem podezírala někoho jiného. Myslím si, že kdo má rád detektivky tak se mu bude tato líbit.

amanda99
29.03.2020 3 z 5

i přes nízké hodnocení,se mi četlo dobře

marcela8908
08.02.2020 3 z 5

Taková rychlá oddychová cetba. Určitě jsem od ní čekala vic

Pajina68
26.08.2019 5 z 5

Tahle kniha se opět velice povedla. Napínavá a moc pěkná.

TaLu
19.07.2019 4 z 5

Třetí díl ze série, která není vrcholným autorčiným dílem, ale určitě splňuje letní oddechovou pohodu. Opět se setkáváme s týmem lidí, kteří připravují seriál Ve stínu podezření. Tentokráte se jedná o pohřešovanou dívku, která zmizela v předvečer své vlastní svatby. Myslím, že pokud by se jednalo o skutečnou Reality show, mohlo by se během natáčení odhalit něco, co nikdo nečekal, podobně jako tomu je v knihách této série. Ono pozvat na místo dávné tragédie všechny, na kterých ulpěl "stín podezření" a vystavit je konfrontaci s dřívějšími i současnými myšlenkami....kdo ví, zda by to pachatelé "ustáli" . Takže námět se mi líbí. Jen zpracování místy trochu pokulhává a vztahy zůstávají tak nějak na povrchu a nejedou na hloubku. Možná je to způsobeno tím, že se na knize podílí další spisovatelka. První díl pouze z pera mé oblíbené Mary Higgins Clark byl nejlepší. Na druhou stranu si uvědomuji věk paní spisovatelky. Za její knihy děkuji, přeji pevné zdraví a budu se těšit na další příběh.

veveronka
17.06.2018 4 z 5

Kniha byla napínavá a musím přiznat,že jsem dlouho nevěděla kdo je vrah

magdalena13
15.11.2017 5 z 5

Opět napínavá kniha. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Motiv trochu zvláštní, ale budiž. Doufám, že autorka připravuje další díl, protože jsem zvědavá, jak by to pokračovalo.

Evka27
21.07.2017 3 z 5

Taky se mi zdá, že už to není, co to bývalo, ale je to pořád fajn odpočinkové čtení.

vladka1695
13.07.2017 5 z 5

Příjemná četba, zajímavý děj, spokojenost!

Knižní střípky
25.06.2017 2 z 5

Mám pocit, že knihy, které u nás od autorky vycházely kdysi, byly tak nějak lepší....V posledních cca dvou až třech letech zpět mi přijde, že mají sestupnou tendenci. Ano, jsou to stále dobré detektivky, velmi čtivé, to jim nelze upřít, ale už mě prostě nepřikovají ke křeslu a klidně je dokážu odložit a jít spát nebo dělat něco jiného.

dagusa
17.06.2017 3 z 5

Přečetla jsem ji za 1den.Napínavá a nečekaným rozuzlen8

Karolína52
24.04.2017 3 z 5

Nebylo to špatné, ale série "Laurie" mě nijak zvlášť nezaujala. Obálka je ovšem moc pěkná.

putpuda
10.04.2017 3 z 5

Lehce podprůměrné. "Série" s Laurií Moranovou mi moc nesedí. V podstatě by mi z knihy stačilo pár kapitol na začátku, aby člověk věděl o co jde a pár kapitol na konci, aby věděl, kdo je vrah. Mezitím docela nuda :(
Tak snad příště....

Dandy1
10.04.2017 4 z 5

Četlo se to dobře. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah. Konec mě ale zklamal. Jak motivem vraždy, tak celkovým ukončením knihy.

Autoři knihy

Alafair Burke