Tajemství letní noci

Tajemství letní noci https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1945/bmid_tajemstvi-letni-noci-Kf2-1945.jpg 4 479 64

Čekanky série

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji mile rád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Secrets of a Summer Night , 2004

EvikU.
30.01.2020 4 z 5

Kniha mě bavila. Je to takové milé a zábavné. Stránky plynou jedna za druhou. Líbí se mi, že si u těchto knih odpočinu a jen čtu. Na konci knihy bylo i dost napětí i když bylo teda jasné jak to dopadne. Jdu na další díl. :-)

DUNIKO
08.01.2020 5 z 5

Krásné čtení.Oba hrdinové mi byli sympatičtí.Třetí knížka od Lisy Kleypas a opět nezklamala:):):).

cukrovka
09.12.2019 4 z 5

Příjemná a čtivá romantická oddychovka.

anishta
10.11.2019 4 z 5

Až na tu část mezi svatbou a návštěvou sléváren jsem se dost bavila. Tato zmíněná pasáž až na pár světlých chvil, třeba Phillipa s nůžkami, byla furt o tom samém, líbánky, bla, bla. Ještě mi místy vadilo, že chvílemi se Annabell chovala jako bezduchá slepice. Jinak to byl dobrý příběh, ale teď se těším na příběh další čekanky, Lillien.

Petra-1
09.11.2019 4 z 5

Krásná kniha, rychle se čte.

jinbr
29.10.2019 4 z 5

Hezké čtení, v každém díle je nějaká epizoda, která to trochu zdramatizuje. je to nápadité a není to potom tak ploché

luci2
12.10.2019 5 z 5

Knihy této autorky se čtou s lehkosti, jenž Vas zcela pohltí. Pribeh Annabell a Simona je okouzlující, avšak autorka nezapomíná rozvinout další postavy, takže už ted se moc tesim na další knihu o čekankach a na vášnivou americkou Lillian a urozeneho Westcliffa.

keiko33
20.08.2019 4 z 5

Taka sladka romantika s kvapkou humoru. Annabell bola zastankynou vyssej vrstvy, teda modrej krvy. Preto si najprv Simona ani k sebe nepripusta, kedze je iba bohaty obchodnik, ktory z nej chce urobit svoju milenku, ako vsetci ostatni, kedze nema veno. Aj ked ju to k nemu taha, snazi sa drzat svojho rozhodnutia, no postupne straca svoje zabrany, rovnako ako Simon. A nakoniec zistuje, ze vyssia vrstva jej stastie neprinesie a ak ho chce, musi sa vzdat svojich narokov.

petraj30
26.07.2019 5 z 5

Och to bylo krásné, sice díly z Čekanek čtu na přeskáčku, ale i tak bych řekla, že série Čekanky je nejlepší ze všech sérií od Lisy

moudivlacek
27.03.2019 4 z 5

Krásná romantika, příjemní hlavní hrdinové - čekanky jsem si všechny oblíbila od prvního momentu, v duchu už jsem si našla na nich pozitiva, Simon a lord Wercliff jsou prostě skvělí, samozřejmě se tu najdou i záporové, ale to k tomu patří, aby se zdůraznilo dobro. Trošku jsem váhala nad Annabelle, jak ustojí svou novou společenskou pozici, ale nakonec ji zvládla na jedničku s hvězdičkou.
A já zas našla další hezkou sérii, která přináší radost, smích i poučení.

Irenka8
15.01.2019 5 z 5

Úžasná.

Ivetaa
11.01.2019 5 z 5

Humorné a čtivé. Líbí se mi dobové vykreslení postav a prostředí. Jdu hned na druhý díl.

pet_fleur
06.01.2019 4 z 5

Klasický romantický příběh. Tuto autorku mám moc ráda, nechybí humor ani zápletky. Čekanky jsem přečetla všechny a ráda se k této sérii vracím.

Terez9119
22.11.2018 3 z 5

No, od Lisy jsem přečetla všechny Ravenelovy, a protože se nemůžu dočkat páté knihy, která má v angličtině vyjít až v únoru 2019, rozhodla jsem se čekání zkrátit Čekankami, které měly skvělé recenze. První knížka byla fajn, ale... Simon je až do uštknutí dost nesnesitelný (i když potom nám to vynahrazuje až do konce knihy) a Annabelle je nesnesitelná skoro až do konce, kdy se přestane chovat jako nafoukaná nána. Děj je takový rozvláčný, moc se tam toho neděje, hlavně úporná snaha dostat manžela za každou cenu mi docela vadila. Na konci je smrtelné nebezpečí, jak už to u Lisy bývá. Jako by si ti dva nemohli říct, že se mají rádi bez toho, aby vždycky jeden z nich musel skoro umřít. No, uvidíme co druhý díl, jsem rozhodnutí přečíst celou sérii.

Lee7
12.10.2018 4 z 5

Tohle jsem opravdu nečekala.. příběh byl humorný, hezký a bavila jsem se. Četla se sama a mohu jen doporučit. Konec si nenechte ujít :)

TaLu
07.10.2018 5 z 5

Ano, romantické to je. A navíc vtipné, svěží, upřímné a s dobrým příběhem.
Přiznám se, že po knize z tohoto žánru již nesáhnu tak často. S přibývajícími léty jako by nás svět, život i vlastní tělo, zbavovalo romantiky. Proto jsem vděčná za chvíle, ve kterých všechno to, co mě omezuje, přestává být důležité, a já znovu uvěřím, že jsem pro někoho nejdůležitější na celém světě.
V rámci žánru jedna z nejkrásnějších knih, které jsem měla možnost přečíst. Pro všechny nenapravitelné romantiky, kteří se nebojí snít, ať již život přináší cokoli, vřele doporučuji.

Knižní střípky
30.07.2018 5 z 5

Zřídkakdy zatoužím po dávce romantiky, ale nyní tato chvíle nastala. A tak jsem se pustila do série Čekanky, o které jsem věděla již dlouho, ale nenastal na ni ten pravý čas.....Když už vezmu do ruky nějakou romantickou knihu, většinou volím nějakou historickou romanci, která není úplně blbá, je vtipná, má aspoň trochu hlavu a patu a nevzdychá se přes půl strany o nehynoucí lásce. Myslím, že jsem zvolila dobře. Kniha byla výborná, krásně se mi četla, zasmála jsem u ní a hlavní hrdinové jsou mi velmi sympatičtí a těším se na další díl, kdy se, doufám tedy, s nimi opět setkám.

vcielka
17.06.2018 5 z 5

Hunta by som zozrala. Vobec nechapem ak mu mohla Anabelle tak dlho odolavat :D Paci sa mi velmi i zapletka. Ale ta sa podarila autorke u vsetkych cakaniek :)

zinon
28.05.2018 4 z 5

Z knížky jsem moc nadšená nebyla...asi proto, že si oba nezískali zrovna moje sympatie...ale ten úplný konec se povedl. Setkání děvčat byla zábavná.)

Adelin239
19.05.2018 5 z 5

Knihu jsem objevila náhodou, zaujala mě jak obalem, tak obsahem, takže bylo hned rozhodnuto, že si ji musím přečíst. Rozhodně splnila očekávání a byla naprosto úžasná! Jiskření mezi hlavními postavami si všimnete hned od začátku, takže víte s jistotou, že se u téhle knížky nudit nebudete. V mém případě to tak tedy bylo. Není pochyb, že si určitě přečtu ostatní díly této série.

Anglie 19. století romance historické romance

Lisa Kleypas
americká, 1964
2017  86%Chladnokrevný ničema
2004  86%Tajná láska
2001  87%Přijdu si pro tebe
2005  87%Tajemství letní noci
2000  84%Záhadná kráska

Kniha Tajemství letní noci je v