Čekání na kocoura

Čekání na kocoura https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/bmid_cekani-na-kocoura-mbc-129668.png 4 613 188

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme.... celý text

munka
předevčírem 5 z 5

Nečakala som, že sa mi kniha bude páčiť, lebo som si ju vybrala kvôli výzve. Pravda je, že poviedky ma pobavili a dobre sa čítali.

Lusa
18.04.2024 5 z 5

milé, krásné a krátké příběhy s kočkami, co více si přát :3

iveta3689
03.04.2024 4 z 5

Milé čtení, bavilo mě, i když nejsem kočkař.

Andyska007
01.04.2024 5 z 5

Krásné, milé povídky o kočkách, koťatech a kocourech. A o životě. Nejsem Kočkař, ale všem Kočkařům upřímně závidím...
Od M. Klevisové jsem četla několik detektivních příběhů a těším se na další. Nejprve ale poběžím do knihovny pro další díl povídek o kočkách.

Natty
29.03.2024 4 z 5

Milé nenáročné povídky, mnohdy s hlubším posláním, které jistě osloví i nekočkomily.

Gaboskaaa
28.03.2024 5 z 5

Nepatřím k milovníkům koček a ani povídky nepatří k nejčtenějším žánrům. Obojí alespoň trošku přehodnotím :) Povídky o kočkách a kocourech byly z drtivé většiny skvělé, bavily a dobře se četla.

ctenarTanDa
28.03.2024 5 z 5

Hezké čtení s navozením pocitu, že chci kotě :)

Johny_H.
15.03.2024 5 z 5

Vzhledem k tomu, že povídky nečtu a dá se říci, že je vysloveně nemám rád. Není se čemu divit, že se mi do této knihy nechtělo. O její existenci jsem tak nějak věděl a popadl jsem ji v rámci letošní čtenářské výzvy a musím říci, že je to až na dvě slabší povídky opravdu povedená kniha u které jsem měl místy vlhké oči a přesto že čtu obvykle jiný žánr tak musím dát 5/5.

leny.wood
02.03.2024 4 z 5

Milovníkem koček nejsem a přesto se mi čtení o nich líbilo, povídky v sobě mnohdy skrývají více než pouhé povídání o kočkách a jejich lidech. Příjemná jednohubka.

kamka1103
23.02.2024 5 z 5

Dovolenkové čtení, které hladí po duši, zvlášť když máte rádi kočenky

ziriant
16.02.2024 3 z 5

Odlehčené čtení, některé povídky slabší, ale celkově příjemné čtení. Zvlášť pro nás, kočkaře! :-)

Nudlesmakem
12.02.2024 3 z 5

Rychlá knížka, která nijak hluboce nezasáhne, ale neurazí. Asi mám osobní problém s autorkou. Připadá mi její styl psaní takový, že v člověku zanechává určitou zoufalost nad životem. Četla jsem více jejích knih, ale touto zřejmě končím.

Plativa
08.02.2024 4 z 5

Milé příběhy o kočičkách a jejich lidech, styl psaní autorky se mi velmi líbil a nadchnul mě. Jediné co, tak jsem nějak nepochopila poslední příběh, zdálo se mi, že má useknutý konec. Oproti tomu ostatní příběhy v knížce se mi moc líbily. Příjemná oddechovka.

Aya81
07.02.2024 4 z 5

Milá, nenáročná kniha povídek. Kočky mám moc ráda, takže s většinou hlavních hrdinů povídek souzním...

Lena79
25.01.2024 5 z 5

Příjemná povídková kniha, která vám zvedne náladu. Některé příběhy se mi líbily víc, některé méně, ale to je věc každého čtenáře. Celé dílko považuji jako obohacující záležitost.

TessieB
21.01.2024 5 z 5

Moc milá jednohubka na jeden volný den. Všechny povídky měly něco do sebe, byly milé, dojemné i vtipné. Musím říct, že jsem velmi mile překvapena a styl psaní paní Klevisové musí sedět snad každému. A jako Kočkařka samozřejmě doporučuji všem! :)

"Důležitý je, že jsem se dneska dobře vyspal. Že akorát když jsem se natáhnul na parapet, vykouklo slunce. Že jsem se krásně vyválel v čerstvě zrytým záhonku. Že jsi přišla domů dřív a vykartáčovala mi kožich. Žes otevřela sardinky a nesnědlas je celý sama."

"To jenom vy lidi pořád řešíte, co si o vás myslí ostatní."

Ada0004
17.01.2024 4 z 5

Milé příběhy s kočičí duší.

Malinali
15.01.2024 5 z 5

Jemné čtení kočičí, příběhy, pohoda na víkend. Knihu jsem zvolila díky čtenářské výzvě. Příběhy se mi moc líbily, nejvíce Čekání na kocoura, dle kterého se i kniha jmenuje.

janina66
08.01.2024 5 z 5

Milé krásné povídky. Pohlazení po duši, pro všechny, kdo mají rádi nejen kočky.
Nejvíce se mi líbila povídka Co kočky vědí-kocourek a jeho panička na statku.
Nestyďte se Delfíno- o opuštěném kicourkovi na nádraží.
Roky pro kočku- přátelství koně s kočkou.

dagmar5477
06.01.2024 5 z 5

Kniha je neuvěřitelně milá, byl to balzám na moji kočičí duši.