Čekání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Žijí mezi námi, už dlouho, a už dlouho čekají. Mohou vás donutit milovat. Mohou vás donutit zemřít. Obyčejný muž ze San Franciska, Arthur Banks, jim začíná přicházet na zoubek, jenže jeho život i rodina se vzápětí octnou v nebezpečí. Život se mu mění v nejhorší paranoidní noční můru. Jenže to je jenom začátek. Banks zrovna tak bojuje o přežití celé lidské rasy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98887/cekani-98887.jpg 2.913
Žánr
Detektivky, Romány, Sci-fi
Vydáno, BB art
Orig. název

Waiting, 1999

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Čekání

Přidat komentář
Kacheenk
21. ledna

Zajímavá kniha s velmi netradiční tématikou. Hezky psaná, dobře se čte, děj vás poměrně rychle vtáhne a nechce se vám knihu odložit.
Mojí asi jedinou výtkou je psychologie hlavních postav. Nechci trousit žádné spoilery, jen asi stojí za zmínku netradiční postoj postav k určitým situacím. Přijde mi zvláštní, že v příběhu nejsou nijak "oplakávány" úmrtí blízkých osob a naopak jiné emoce vykreslovány do detailu.

denniys
27.12.2018

Čekání...zvláštní kniha...mám ji ráda, protože ji mám od kamarádky ve své knihovně, byla se mnou na dvou dovolených, až na třetí jsem ji rozečetla i přečetla..šetřila jsem si ji, anotace byla skvělá, ale čekala jsem něco jiného, než jsem dostala..není to vůbec zlé, nechybí napětí, zápletka je dobrá a dokonce nevadí, že to není až takové scifi, jaké čtenář jako já čeká, ale stejně ale...hlavní hrdina přímočaře sleduje vodítka vedoucí k rozuzlení a až příliš okatě mu vše vychází..odhalení určité postavy mě sice šokovalo, ale nezanechalo silný dojem, jelikož kniha od začátku míří po předem vykolíkované trase..téma je neotřelé a možná by zasloužilo lepší zpracování..nechci být přehnaně kritická, ale od Čekání jsem čekala víc..

Disease
27.08.2018

Vcelku zajímavý nápad, ale to zpracování... Chce se mi napsat, že Frank Robinson se od 70 let příliš nevypsal, ale vzhledem k tragickému překladu to nejspíš není jeho vina.

ber-tram
07.01.2016

Robinson to měl po smrti parťáka Scortii definitivně zapíchnout a nerozmělňovat dřívější literární talent uplatněný v pětici nadprůměrných katastrofických románů touhle báchorkou o neodvratitelné hegemonii »nových bytostí«. 2/15

petka-2007
17.04.2013

Opravdu zajímavá kniha. Z počátku mi myšlenky neustále odbíhaly pryč, ale později mě kniha k sobě více připoutala a chvílemi donutila o daném problému popřemýšlet..

Dandy1
27.03.2013

Zajímavá kniha o tom jak se naši přátelé mohou znenadání změnit na úhlavního nepřítele.

Autor a jeho další knihy

Frank M. Robinson
americká, 1926 - 2014

všech 6 knih autora

Kniha Čekání je v

Právě čtených1x
Přečtených19x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce9x
Chystám se číst3x
Chci si koupit1x