Malé sladké lži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cat Kinsellová bývala tatínkova holčička až do dne, kdy svého otce přistihla, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní nato Maryanne beze stopy zmizí, Catin otec zapírá, že by ji znal. Od té doby se Cat tím tajemstvím užírá a jejich vztah tahle malá sladká lež navždy poznamená... O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv u oddělení vražd a jejím nejnovějším případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hospody, již provozuje její otec. Můžou spolu případy Alice a Maryanne souviset? Cat začíná vyšetřovat – ale když už se člověk noří do minulosti, zjištění se mu nemusí líbit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407306/male-sladke-lzi-3Vu-407306.jpg 3.6101
Série

Cat Kinsellová 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Cosmopolis
Orig. název

Sweet Little Lies · 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (46)

Kniha Malé sladké lži

Přidat komentář
Sabča92
dnes

Od knihy jsem měla asi jiná očekávání. Prvních více než sto stran se nic moc neděje.. autorka se snažila napsat detektivní příběh a propojit ho se zajímavým osudem hrdinky.. ale bohužel si myslím, že kdyby se věnovala jednomu tématu pořádně, knihu tak o sto stran zkrátila, pak mohla napsat dobrou detektivku. Zde mě zklamali i vyšetřovatelé, kteří u ohledání mrtvoly byli naprosto neschopní. Závěr si zachránil reputaci ale v sérii asi nebudu dále pokračovat. Bohužel za mě zklamání.

koki.veru
17. října

Zajímavá knížka. Začátek byl takový zdlouhavější, a nějakou dobu se téměř nic nedělo, ale postupně kniha dostávala spád. Celkově se kniha ale četla velice dobře a rozuzlení bylo zajímavé.

Wabinka
16. října

Celkem zdlouhavá kniha.Možná,kdyby měla o polovinu stránek méně,tak by byla lepší.

veronna
13. října

Jediné, co mě zaujalo, byla obálka. Kniha se vlekla, musela jsem se nutit, abych četla dál. Kdybych se nechtěla dozvědět, kdo byl vrah, dávno bych ji odložila. Za mě velké zklamání.

tereza2627
09. října

Pribeh knizky byl hrozne fajn, neotrely nikdy jsem takovy pribeh necetla.. ale hrozne mi vadilo, jak se vsechno hrooozne dlouho tahlo, nemelo to spad.

Silwinka87
02. září

Já jsem teda dost zklamaná..Knížka na můj vkus vleklá,klidně mohla být o půlku kratší..Necítila jsem napětí ani zvědavost,konec mě extra nepřekvapil..Za mě průměrná detektivka.

Eleanor-ka
01. září

Do knihy jsou se pouštěla opatrně vzhledem k vlně negativního ohlasu, ale musim říct, že jsem celkem spokojená. Je sice pravda, že děj se zbytečně moc vleče a spíš než thriller je to obyčejná detektivka, ale za mě moc pěkně a originálně podané. Není to tak typické jako severské detektivky a to byl můj záměr. Líbil se mi autorčin styl psaní i humor a postřehy. Samotná zápletka mě taky zaujala a hlavní postava byla též sympatická - doufám, že se bude objevovat v dalších dílech autorky. Vzhledem k tomu, že se jedná o debut, je to velmi podařená kniha. Věřím, že autorka nás v budoucnu ještě překvapí.

mysterygirl
30. srpna

Nedalo se to cist,odložila jsem

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

thrillery pro ženy

Autor knihy

Caz Frear
anglická

Kniha Malé sladké lži je v

Právě čtených15x
Přečtených121x
Čtenářské výzvě12x
Doporučených5x
Knihotéce134x
Chystám se číst247x
Chci si koupit55x