Srdce času

Dva světy – Ostala a Eflara se nezadržitelně přibližují k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vasilisa a ostatní klíčníci se proto vydávají na místo, kde tajemná květina roste, a společně čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe. Dokáže přátelství a láska pomoct klíčníkům, aby se spojili a zachránili Elfaru? Ochrání Vasilisu před strašlivou kletbou, kterou na ni uvalil Černoklíč?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330798/srdce-casu-tMq-330798.jpg 4.4129

Časodějové (2.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Часовое сердце (2011)

Kniha Srdce času

Ivuska.09

Od té doby, co jsem četla první díl, už uplynulo hodně dní. Něco jsem zapomněla, něco mi v paměti utkvělo. Přesto jsem se po pár kapitolách do příběhu ponořila úplně stejně jako při čtení prvního dílu. Jsem moc zvědavá, jak bude vyprávění pokračovat!

lia236

Nejvíc skvělá kniha stejně jako všechny ostatní díly Časodějů. Stačí 4 slova k vyjádření k sérii Časodějů: Nejvíc nejbožejší nejůžasnější série. :D

VeronikaHulova

Miluji celou sérii. ÚUUUUUUžasné. Všem moc doporučuji.

DancerAnnBooks

Tato kniha se mi vážně líbila a navíc se mi líbí pár Vasilisi Ohnivé a Feše Dragocije .
Stejně jako u prvního dílu se strašně těším na pokračování .

Maylow

Strašně moc se mi líbí

sarka4219

Knížka je zajímavá a čtivá. Mám jen jednu připomínku. Autorka sice píše tak, aby byl příběh do poslední chvíle napínavý a udržel čtenáře s očima přilepenýma na každé stránce. Ale občas je v příběhu dost zmatků. A další věc, jsem jediná, kdo nepochopil jednu situaci, ke které došlo při taborové hře s tím strháváním stužek s čísly? Na konci hry Leškova sestřenice Věrka zabránila Markovi sebrat Leškovo týmu vlajku. Ale Věrka tam ani neměla být ne? Byla ve třetím oddílu, a jak bylo zmiňováno v knize několikrát, táborové hry se směly zúčastnit jen děti z prvního a druhého oddílu... V knize tato situace není nijak vysvětlena, takže jsem pak byla zmatená. To mě trochu mrzelo, protože jinak je v knize vysvětleno skoro vše, i když si na to čtenář musí počkat. Jinak knihu hodnotím velmi pozitivně a rozhodně doporučuji.

Fanda321

Pěkná fantasy, povedené, rozhodně budu pokračovat v dalších dílech..

asodomkova
29.12.2018

Co na to říci. Z prvního dílu jsem byla strašně moc nadšená, u této knihy to tak nebylo. Abych řekla pravdu, asi mě i trochu zklamal... Celkem jsem se tím příběhem prokousávala a nebylo to ono...