Srdce času

Srdce času obálka knihy
Mé hodnocení:

Dva světy – Ostala a Eflara se nezadržitelně přibližují k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vasilisa a ostatní klíčníci se proto vydávají na místo, kde tajemná květina roste, a společně čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe. Dokáže přátelství a láska pomoct klíčníkům, aby se spojili a zachránili Elfaru? Ochrání Vasilisu před strašlivou kletbou, kterou na ni uvalil Černoklíč?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330798/srdce-casu-tMq-330798.jpg 4.4202

Časodějové / Časodejovia 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Часовое сердце, 2011

Kniha Srdce času

veru1367

Opět krásné čtení a nádherná obálka. Líbí se mi, že děj probíhá hlavně na letním táboře. Je to asi můj nejoblíbenější díl z celé série.

Kniholenka9
03.11.2020

Druhá kniha ze série Časodějové. Opět pěkné a napínavé čtení a nádherná obálka knihy.

Knihomolka2812
24.10.2020

Nej kniha z cele série

Kristulda
10.09.2020

Krásné čtení, po dlouhé době jsem sáhla po fantasy, a to díky tomu, že syn, který nečte si to půjčil, a ležel tu první díl. Mě bylo líto si to nepřečíst a už mám doma půjčené další díly. Je to takové prostě příjemné čtení.

LillyM.
25.05.2020

(+ SPOILER) Konečně pusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HockeyGirl
22.04.2020

Bohužel jsem musela kolem 160 stránky, knížku odložit a přestat číst. Bohužel druhý díl mne nezaujal, docela jsem se u čtení nudila. Čekala jsem, že se tam už konečně něco stane, ale vlastně se tam nedělo nic, jen že byli všichni na táboře. Žádná akce, napětí, kniha mě vůbec nepohltila a nenadchla. První díl jsem přečetla celý, ale další díly už číst nebudu. Zklamání, nejspíš jsem od toho čekala víc.

petunkav
24.01.2020

Opět příjemné čtení, byla jsem spokojená.

Adýsek
01.01.2020

Tento díl mám asi ze všech nejradši. Byl vtipný, zajímavý, Vasilisa a Feš se zřejmě dali do hromady ...no prostě super!