Hodinová věž

Hodinová věž https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350827/bmid_hodinova-vez-F1P-350827.jpg 5 243 46

Třetí díl ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, zavede klíčníky do Časové propasti… Vasilisa pilně studuje na časodějnické škole v Astrohradu. Život jí ale ztrpčuje ředitelka školy a proradná přítelkyně jejího otce Elena Mortinová. Mnohem větší nebezpečí však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podaří se dívce zachránit začasovanou kamarádku Dianu Fréziovou a získat časodějnickou střelu, bez které nelze probudit vílu z věčného spánku? Dokáže pomocí modré jiskry, která se usídlila v jejím srdci, vrátit čas do Eflariusova legendárního zámku?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Часовая башня , 2012

Ivuska.09
08.04.2019 4 z 5

Mám trošku dojem, že tento byl o něco méně akční než předchozí dva (to zásadní se odehrálo celkem rychle až téměř v samotném závěru), ale přesto jsem se ani chvilku nenudila. Hned se vrhám na pokračování!

martineknatasa
27.03.2019 5 z 5

Moc pěkné těším se na další díl.

DancerAnnBooks
23.02.2019 5 z 5

Pár anglickými slovy : LOVE IT

Maylow
28.12.2018 5 z 5

Prostě úžasná kniha.

knihomolkaluna
31.10.2018 5 z 5

Třetí díl byl pecka. Za mně zatím nejlepší díl série.

Barik05
05.10.2018 5 z 5

Úžasné, nemohla jsem se od knihy odtrhnout a těším se na pokračování.

Kikulka97
23.09.2018 3 z 5

U posledního dílu jsem se bavila. Tyhle knížky jsou neskutečně čtivé, ale od druhého dílu mám pocit, že to autorka natahuje. Kdyby tomu ta nebylo, série by mohla mt s klidem tři díly. Jak se dívám, tak už jsme na pěti.
Co se mi líbí, že jsou zde stále věci, které nelze předvídat a čtenáře stále spousta věcí překvapuje.

Panínoci
19.09.2018 5 z 5

Tak tenhle díl si mě prostě dostal, jinak to nejde napsat. Bezvadný, doufám, že poslední díl bude vypadat podobně! Napínavé a rychle vtáhne do děje!

Nelíísek
14.09.2018 5 z 5

Mnohem lepší než druhý díl.

Nemám co víc dodat tento díl mě prostě bavil a měla jsem ho za 3 dny přečtený ale připadalo mi že schody byli "ukradené" z Harryho Pottera ..

Koláček11
14.09.2018 5 z 5

Nevím proč ale po druhém díle jsem se do knihy opravdu zacetla a zamilovala. Když jsem nečetla cítila jsem abstinenční příznaky a do postele jsem chodila brzo s vizí že si přečtu jednu kapitolu a usínala jsem okolo desáté hodiny

lia236
08.09.2018 5 z 5

myslím že z časodějů je to jeden z nejlepších dílu opravdu jsem se u toho moc bavila

ladaol
20.08.2018 4 z 5

Mezi 2. a 3. dílem jsem měla delší pauzu, ale do děje jsem se snadno znovu dostala, jenom Astarius a Astragor se mi neustále pletou, škoda, že autorka nezvolila více odlišná jména, protože jeden je hodný a jeden zlý, a když se mi pletou, tak z toho mám občas guláš.

Dani3
24.07.2018 4 z 5

Třetí díl se mi líbil, je akčnější než dvojka. Vasilisa tu toho musí opravdu hodně stihnout. Nejen, že nastupuje do časodějnické školy, ale musí se pokusit zachránit svou kamarádku vílu a ještě navíc se musí mít na pozoru před svými sourozenci a některými klíčníky, kteří jí neustále znepříjemňují život.
Navíc musí být obezřetná i k Astragorovým plánům při hledání Rozeklaného zámku v časové propasti, protože mu v minulém díle zhatila jeho velké plány při záchraně eflarského světa a získala si tak mocného nepřítele.

wildXchos
19.06.2018 2 z 5

Díl mě nebavil tak jako předchozí. Spousta věcí byla neoriginálních, a právě originalita předchozích dílů mě zaujala. Tady se objevily motivy z Alenky v Říši divů a Harryho Pottera. Také tam bylo málo akce, vždycky se o všem dlouho mluvilo, probíhala dlouhá příprava, ale samotná akce nebyla delší než dvacet stránek.

maxx
19.05.2018 4 z 5

Opět napínavý děj, ale řekl bych že stálé šikanování Vasilisi mě trochu odrazovalo....

dancav28
18.03.2018 5 z 5

Další úžasný díl z této série. Děj je napínavý a čtivý. Asi mě bavil nejvíce ze všech třech dílů. Stále se zde řeší nějaká rodinná "dramata". A jak už psali ostatní tak i moje názory na některé postavy se stále mění. Autorka určitě nezklamala. Konec je otevřený a já už se nemohu dočkat čtvrtého dílu. Snad bude tak dobrý jako ty předešlé :)

Aki12
10.03.2018 4 z 5

Hodinová věž si i potřetí zachovala svou kvalitu. Kniha opět nadchne svým fantastickým světem plným napětí, přátelství, intrik, nástrah, ale hlavně hrátek s časem. Celkový svět, který autorka vymyslela je fantastický a i přesto, že by onen nápad mohl být mnohem lépe využit, stále stojí kniha za přečtení.

Viki0
10.02.2018 5 z 5

Opět další napínavý díl z této úžasné série. Bylo tu podle mě více akce než v předchozím, opět se tu řešily nějaké rodinné vztahy a další odkrývání celého děje. Můj názor na některé postavy se stále mění. Děj byl opět dobře promyšlený a napínavý, ale musím uznat, že předchozí se mi četl o trochu lépe.

Readwoman
10.02.2018

Miluji Časoděje!!! Četba této knihy stejně jako předchozích dílů mě opět okouzlila a nadchla. Z otevřeného konce vyplývá, že zřejmě bude další díl. Všem moc knihu doporučuji a na další díl se nemůžu dočkat!!!

Tetis
20.01.2018 5 z 5

Autorka nezklamala. Opět úžasná kniha s napjatým otevřeným koncem. Nemůžu se dočkat, až vyjde další díl - rozmezí půl roku je dost dlouhá doba! Taky doufám, že Vasilisa vyvázne ze všech nástrah a bude jim to v řádu přátelství klapat :-)

Natalja Ščerba
ukrajinská, 1981