Časogram

Časogram https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385060/bmid_casogram-bhR-385060.jpg 5 191 32

V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Spolu s přáteli se pokouší rozluštit tajemství zrezlého úlomku, který objevila v Rozeklaném zámku. Učí se nová časodějnická moudra a objevuje dosud nepoznaná tajemství řízení času. Dokáže si poradit s obrovskou zodpovědností, která se tak náhle svalila na její mladičká bedra?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Часограмма , 2013

Raxas
22.08.2019 5 z 5

Super kniha!

Ivuska.09
13.04.2019 4 z 5

Časeogram je dějově opravdu nadupaný - možná nejvíce ze všech dílů. A závěr? Autorka své čtenáře pěkně napíná, jsem zvědavá, jak vše bude pokračovat dál a jak to vlastně celé dopadne!

martineknatasa
03.04.2019 5 z 5

Už se těším na další díl. Moc se mi to líbí.

DancerAnnBooks
10.03.2019 5 z 5

Zatím úplně nejlepší série , kterou jsem kdy četla . Už se nemůžu dočkat na další díl .

Jana65
16.02.2019 5 z 5

Kniha přečtena, velmi se mi líbila a těším se na další pokračování. Doufám, že bude co nejdříve.

Nelíísek
02.02.2019 4 z 5

Ze začátku kniha nic moc ... už mě opravdu štve jak je to natahovaný a musím přiznat že mě už začíná pořádně štvát už i chování Vasilisiných přátel..

Autorka je ale naprostá mistryně zvratů (to ale až tak od 2 polovičky knihy), nějak bych už ale uvítala uzavření celé série. Nechápejte mě nějak špatně celý svět a principy fungování magie jsou úžasné ale chci vědět jak to celé dopadne, už by to chtělo nějaký happy end, těším na velkolepé finále!

ladaol
16.01.2019 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů. Skvělé čtení.

Aki12
13.01.2019 3 z 5

Kniha Časogram začala ztrácet svou typickou kvalitu. Více než 1/3 knihy je bez smyslu a zbytečně nám natahuje příběh, který by mohl klidně skončit už v tomto díle. Hodně situací zde začne být nelogických a celkově ten dokonalý svět, který autorka vytvořila, ztrácí svou dokonalost. Jediné štěstí, které autorka má je, že je tato kniha předposlední, protože při představě, že bych měl číst další natahovanou knihu bych se na celou sérii vykašlal.

Čtenář1234
03.11.2018 5 z 5

Ze začátku se to sice táhlo , ale nakonec další výborný díl , jen konec jsem si takhle opravdu nepřestavoval . Autorka prostě umí vždy udělat v knize nečekaný zvrat . Uvidíme jak to dopadne v posledním díle .

Viki0
22.09.2018 5 z 5

Co k tomu napsat? Pro mě zatím nejlepší díl z celé série. Zaujal mě hned v prvních stranách, což se u předchozího dílu nestalo. Vše, co se zde odehrálo, jsem nečekala, děj mě dostal a některé věci jsem dost dlouho nemohla rozdýchat. Už se těším na poslední díl.

ema6413
22.09.2018

Nevíte někdo, jestli budou i další díly, nebo jestli je tohle poslední díl?
Předem děkuji za odpověď :))

Panínoci
19.09.2018 5 z 5

Sice zatím čtu, ale tuhle sérii miluji právě kvůli tomu, že autorka vždy vymyslí nějaký zvrat, který by mě nenapadl, nebo jsem ho hned zavrhla... Opravdu se těším, až vyjde další díl (proto se taky snažím moc čtení tohoto dílu neuspěchat, protože to trvalo poměrně dlouho, než tento díl vyšel)