Čas zázraků

Čas zázraků https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117081/cas-zazraku-117081.jpg 4 21 7

Motýlí čas série

< 2. díl

Věříte na zázraky? Osmnáctiletá Helena na ně přestala věřit ve chvíli, kdy jí zemřela maminka. Od té doby uplynulo několik let a pro Helenu se stal život hrou. Hraje si s city druhých a nezáleží jí na tom, zda někomu ublíží. Střídá kluky a užívá si života plnými doušky. Ovšem jen do chvíle, kdy do školy přestoupí nový kluk. Najednou je všechno jinak. Lukáš je osobnost-stejně jako Helena. Oba jsou hezcí, chytří a sebevědomí. Jenže dva kohouti na jednom smetišti-to nemůže přinést nic dobrého. Vzplane boj, na jehož konci nejsou ani vítězové, ani poražení. Jen dva lidé, kteří pochopí, že život není hra a že kdo rány dává, bude je i dostávat.... celý text

Luciferka28
Luciferka28
27.02.2019 3 z 5

super kniha

Doubravka1975
Doubravka1975
05.11.2018 4 z 5

Pokračování příběhu sester dvojčat Heleny a Eleny přesně pokračuje tam kde skončil Motýlí čas. Tentokrát se autorka zaměřila na Helenu akorát jsem myslela že to dopadne úplně jinak, ale i tak to bylo skvělé.

sazamala
sazamala
22.03.2017 5 z 5

Knížka se moc pěkně čte,pohodvé a oddychové čtení.

Tylinka
Tylinka
04.03.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila. Jen náhodou jsem nejprve přečetla první díl a tak bylo příjemné zjistit, že existuje pokračování. Příjemné počteníčko.....

tatafa
tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

MíšaK.
MíšaK.
19.04.2015 3 z 5

Knížka mě nenadchla tolik jako jiná od paní Zadinové, ale byla hezká. Teď mě docela mrzí, že jsem nečetla první díl, protože jsem nevěděla, že existuje, ale ani mi to v ději nechybělo. Docela jsem chtěla aby zůstala s Lukášem, protože jsem postupem čtení se s ním seznámila, ale určitě mi to nevadí.

giggle
giggle
22.04.2013 1 z 5

Důkaz toho, že by někdy pokračování neměla vznikat. Přeslazené až trapné. Dočetla jsem s přemáháním jen proto, že knihy dočítám. Několik předchozích knížek autorky bylo mnohem lepších.