Čas minisukní

Čas minisukní https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27783/cas-minisukni-27783.jpg 3 13 5

Milostný a manželský příběh Ester a Pavla je zasazen do sedmdesátých let minulého století a svým dějem onu dobu velmi výrazně reflektuje. Dosud naivní a radostní hrdinové se s lehkostí mládí vyrovnávají s množstvím potíží, které jim přicházejí do cesty, a v rámci možností studují, pracují, cestují, veselí se s přáteli a zakládají rodinu. Do jejich společného osudu však znenadání zasáhne vážná nemoc Ester. Tváří v tvář nemilosrdné diagnóze a dlouhé léčbě s nejasným výsledkem se život všech hrdinů výrazně proměňuje, a všichni jsou nuceni přehodnotit, co má pro ně opravdový smysl. Autobiografická prvotina Heleny Tyburcové je čtivým a poučným příběhem pro všechny generace čtenářů.... celý text

bobby557
29.03.2018

Autorku znam osobne ještě z mladych let,jeji kniha je neskutecna zhovadilost ,pomlouva lidi,kteri ji hodne pomohli a zesmesnuje je,mela by se stydet ,druhou knihu bych ani nevzala do ruky

lucik2773
06.08.2017 3 z 5

Co k tomu říct? No mám rozporuplné pocity. Znovu bych si ji už nepřečetla.

Safienka
08.07.2017 2 z 5

No, čekala jsem něco humornějšího. Bohužel jsem se zklamala. První půlku přečetla, druhou přeskákala. Nějak jsem neměla náladu na čtení o odloučení matky a dcery a léčení tuberkulózy.

Niki
27.05.2013 2 z 5

Kniha mne hodně zklamala, čekala jsem, že bude více zaměřena na socialistické problémy té doby.

myšpa
13.06.2012 5 z 5

Úžasná kniha, přečetla jsem jedním dechem.

normalizace (1969-1989)

Helena Tyburcová