Čas mezi námi

Čas mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176413/bmid_cas-mezi-nami-cas-mezi-nami-2Yi-176413.jpg 4 274 66

Čas mezi námi série

1. díl

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?... celý text

Sci-fi Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Time Between Us , 2012

Verčule88
15.03.2024

Knížku jsem četla už podruhé a vždy jsem z ní byla nadšená a hltala ji. Jen mě mrzí, že u nás se nedočkala pokračování.

Blueberry.hd
29.11.2021 3 z 5

Příjemná oddechová knížka, přečtena jedním dechem. Místy až moc růžová, ale konec mě přecijen potěšil. Sice netuším, co bude dál, ale bylo to milé :)

ThrillerLove
16.11.2021 3 z 5

Nevím proč, ale na mě to působilo zvláštním dojmem a místy jsem se v tom ztrácela, ale jako špatný ti nebylo. Takovej střed. Nenadchne ani neurazí. Místy to bylo zajímavé. Ale nějak extra me kniha nenadchla

Papimami
18.09.2021 4 z 5

Začátek mě moc neoslovil, konec trochu zklamal, ale celkový děj byl velice milý a příjemný. Přesně to co si chce člověk po práci přečíst

jana9359
27.03.2021 4 z 5

Super kniha nevíte někdo o nejake podobne knize tema cestování časem ale i romance ? Děkuji

Liduka
14.01.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. SPOILER: Jen mě mrzelo, že ta linka o Brooke vlastně úplně vyšuměla a nedozvěděli jsme se jak se Bennettovi podařilo ji dostat vlastně zpět. No a i ten konec byl tak trochu divný. Přišlo mi až moc jednoduché, že stačilo změnit rozhodutí jet do Mexika místo nejet, aby se k Anně mohl Bennett vracet. Čekala jsem nějaké jiné a složitější řešení, případně vysvětlení.

petulkapeta
07.09.2020 4 z 5

Opravdu nádherny přiběh,byla jsem zvědava na každy jejich krok a hltala každe slovo a nemohla se dočkat jak to vůbec dopadne...

Nikychlupova
20.02.2020 4 z 5

Příběh byl krásný a napinavý, dobře se četl.

EressielM
25.01.2020 5 z 5

Pěkná romantická oddechovka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Mně se to líbilo. :)

hlavajda93
25.09.2019 4 z 5

pěkná napínavá kniha, musela jsem číst pořád dál, abych se dozvěděla, jak to nakonec dopadne

Veronika33
15.08.2019 4 z 5

Od knihy som nič neočakávala, zobrala som si ju ako oddychovku na pláž. Príbeh ma však príjemne prekvapil. Celkom som si knihu užila až na pár zmätených scén a nie príliš dotiahnutého konca. Ako dovolenkové čítanie odporúčam.

peitho.1
14.07.2019 4 z 5

Celkem fajn žánrovka. Téma cestování časem mám ráda, postavy mě štvaly jen občas, ale našlo se ale pár nelogičností v ději a hromada překlepů a celkově tomu prostě "něco" chybělo, aby to bylo na 5*.

Cleo De Nile
06.06.2019

Bohužel další z hromádky knih, které mají brilantní, slibně vypadající námět, který ae není autorka schopna správně uchopit a využít jeho potenciál naplno. Tady ten příběh působí vyloženě uspávacím dojmem, a když už to vypadá, že by se tam mohlo semlet něco průlomového, autorka změní téma a začne se zase věnovat starým hloupostem. Pak jsou tu naši dva zamilovaní hrdinové, které jsem si nedokázala díky jejich povrchnímu vykreslení vůbec oblíbit... Nic moc kniha.

katka-kacav3318
07.05.2019 4 z 5

Miluju YA střihnutý se sci-fi. Tohle nepatří sice mezi mé nejoblíbenější, ale má to něco do sebe. Příběh plyne rychle, i když se to někomu může zdát trochu zamotaný, tak to prostě do sci-fi patří.

Verča16
11.05.2018 3 z 5

Moc dobrodružne a to je to nejlepší na tom!!

Ivetak14
02.10.2017 3 z 5

tema cestovani casem je zde velmi zajimave pojate :)

Ms.Iris
24.08.2017 5 z 5

Úžasná kniha, krásne napísaná. Úplne ma pohltila.

Leňulaaa
05.08.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, bylo to příjemné čtení. Četla se velmi rychle je hezky napsána. Akorát se mi nelíbil konec děje čekala jsem ze bude víc rozvinuto "jak to vlastně dopadne" ale v dalších recenzích jsem se docetla ze je další díl tak se to dozvím asi tam. Určitě doporučuji.

Layss
26.05.2017 3 z 5

Knížku jsem si koupila spíše náhodou díky výhodné nabídce, a protože mě docela zaujal samotný příběh. Do knížky jsem se začetla v pracovním týdnu a brzy na to jsem ji i dočetla. Oddychové čtení, kde není nutné se soustředit a přemýšlet. Také bych dala 3,5 hvězdičky, ale bohužel to systém neumožňuje. Třeba si ji za pár let přečtu znovu.

Zuzulin
20.11.2016 4 z 5

Pěkná oddechová. Líbil se mi nápad cestování časem. Bylo to hezky popsané a dávalo to smysl. Opravdu povedená knížka :-)

přátelství láska cestování časem dobrodružství touha

2013  78%Čas mezi námi
2024  0%Má poslední slova

Kniha Čas mezi námi je v