Čas lásky, čas pomsty

Strhující drama šesti mladých lidí, jejichž vztahy spojily neštěstí, láska, nenávist, touha po manipulaci a sexu. Dáša - hvězda světové reklamy. Díky své kráse, inteligenci a lásce k manipulaci může mít všechno na světě. Úplně všechno. Když však nedokáže získat lásku dvou mužů, začne být zlá. Jana - řekli byste do finanční ředitelky nemocnice v Česku, že bude krýt vraždu? Že zachrání život kamarádce přesto, že se ona chystá vdát za muže, po kterém Jana touží? Yveta - dětská doktorka. Chtěla jen léčit děti a ve volném čase prožívat dobrodružství společně s hrdiny dobrých románů, které vášnivě četla. Touha po jednom muži jí však vedla od hradu Kokořín přes Jižní Austrálii a centrální Čínu až do náruče hrůzy. Petr - Jak snadno může ministerský úředník, tento \\\\\\\"Mistr průměrnosti\\\\\\\" spáchat dva zločiny, jeden správný a jeden veskrze podlý? Endis - charismatický horský vůdce na cestě za poznáním sebe sama zdolává vysoké hory, nebezpečné skalní stěny, náročné ženy, budhistické učení v klášteře Temných mnichů, aby se nakonec musel rozhodovat mezi mužskou volností a svobodou, láskou ženy či otcovstvím dítě. Co zvolí, když může získat jen jedno? George - psycholog. Ve snaze pomoci nejlepšímu příteli a získat bohatou klientelu může přijít o to nejcennější, co má... Napínavý příběh o hledání toho, co je v životě nejdůležitější. Svěží dialogy a briskní humor. Budete se smát i plakat. Budete přemýšlet, jak by jste se zachovali vy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23946/cas-lasky-cas-pomsty-23946.jpg 3.310
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Roland

Kniha Čas lásky, čas pomsty

stanza
28.08.2012

Je to tak, ze začátku dost dobré čtení, ale po půlce jsem se musela nutit knížku dočíst. Ale dočetla jsem.

baruu

na začátku knihy dobrý příběh, v polovině se z toho stává kravina a na konci jsem se začala smát..ne že by byla knížka tak vtipná ale že pan Roland asi moc kouká na americké filmy..předimenzovaný příběh

Jakub Roland

Jakub Roland
česká

Kniha Čas lásky, čas pomsty je: