Čas lásky

Čas lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31026/bmid_cas-lasky-sIW-31026.jpg 4 72 10

Osiřelá, mladičká Wynne se rozhodne, že se neprovdá, aby uchovala rozlehlé panství pro bratra. Do jejího života však vstoupí Madoc z Powysu, milovaný i obávaný muž, jehož původ sahá až k Merlinovi. Dokáže tak nevinná kráska odolat síle jeho citu?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Moment in Time , 1991

MAU256
31.08.2021 5 z 5

Krásně psaná romantická knížka o lásce, kterou neskolí ani čas. Tentokrát ukápla nejedna slzička, protože jsem nečekala takový konec, no EPILOG trošku ten smutek v srdíčku smázl. I přesto doporučuji si knížku přečíst.

lucie9785
20.10.2020 5 z 5

Jedna z mych nejoblibenejsich knih. Autorku mam prectenou, krom soucasnych knih, celou, a tady jsem si i poplakala. Miluji, jak je vetsina jejich knih propletena navzajem, postavy se objevi ne v jedne, ale hned v nekolika knihach, jednou jako hlavni, jindy jako vedlejsi postavy, obzvlaste ty ,,ze Skotska”. Skye O’malley znam malem zpameti, cetla jsem celou serii nejmene 4x. I tam byla pasaz, ktera me sokovala, i slzicka ukapla. Cas lasky je,ale, meziprostorovy, nekonecny pribeh. Poplakala jsem si a uz jsem vedela, ze ackoliv je to jednoduchy pribeh, propleteny, tak je to zaroven jedna z mych nejoblibenejsich milostnych romanci .

petrusbrezu
12.09.2020 3 z 5

Přestože jsem to přečetla jedním dechem, tak ostatní její díla jsou skvostem, tahle mě nijak nepřibila do srdce ani představ.

Tirisa
11.02.2020 2 z 5

Za mě bohužel nic moc...občas si ráda přečtu červenou knihovnu, je to příjemné rozptýlení...ale tady mě nějak nakonec vytáčeli úplně všichni, takže jsem byla ráda, že jsem konečně na konci.

lucie9785
25.10.2017 5 z 5

Pro romanticky založené lidi, jako jsem já je to krásný příběh, od kterého se není možné odtrhnout. :)

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Nebyla špatná, jen mi někdy tyhle slaďárny posléze splívají všechny do jednoho.

dudunka
02.08.2016 3 z 5

Nejvíce se mi líbil konec kdy byly konečně spolu navždy.

terez83
21.11.2015 5 z 5

Krásná knížka, kterou jsem přečetla za jeden večer. U některých pasáží jsem si dost pobrečela, doslova jsem ten děj hltala.

maminka1976
17.04.2013 5 z 5

Moc krásné čtení.Čte se jedním dechem.Doporučuji všem.

Terinka1982
16.05.2012 5 z 5

Přečetla jedním dechem....zvraty osudu, tajemno, erotika...