Čáry paní Láryfáry

Paní Láryfáry je stará dáma, kterou děti milují, protože její způsob řešení dětských neduhů a průšvihů nebo jen zahánění nudy je víc, než originální. Je to o ní známo po celém okolí, a tak má návštěvy nejen dětské, ale občas i návštěvy dospělých, kteří si s dětmi nevědí rady. Ovšem paní Láryfáry si ví rady vždy. A protože je to opravdu kouzelná stará dáma, občas přitom sáhne i po kouzelných prostředcích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12241/cary-pani-laryfary-12241.jpg 4.6137

Paní Láryfáry (2.)

Mrs. Piggle-Wiggle’s magic (1949)

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno:, Lika klub

Kniha Čáry paní Láryfáry

michaela.97
10.12.2018

Knížka je pro mě srdeční záležitostí, protože ji mám od velmi blízké osoby, které mi ji půjčila spolu s dalšími takovými skvosty a už jsem jí je nikdy neměla možnost vrátit ... ale upřímně (když opomenu tenhle fakt) jsem čekala trochu víc - možná jsem při čtení nebyla správně naladěná, kdo ví? Určitě si ji plánuju v budoucnu přečíst znovu a rozhodně se chystám i na další díly!

Ale umím si představit, jak ji budu číst svým budoucím dětem. Je to jedna z knížek, která se dotkne jak malých, tak velkých čtenářů a každý si v ní najde to svoje :)

l001
13.11.2016

naprosto dokonalé

reader.007
28.09.2016

Stejně hezké jako první knížka, jen s rozdílem že tentokrát jsou léčebné metody o něco kouzelnější a pohádkovější. Tedy až na tu poslední, ta je ovšem za všechny peníze :-)

Suzynka29
06.06.2016

Úžasná kniha. Pořád si představují toho nemytého chlapečka, jak mu na těle raší ředkvičky.

zdrkam
27.09.2015

Moc pěkné čtení pro děti od oblíbené autorky o paní Láryfáry, která léčí detské lajdáctví:-)

aronoele
31.07.2015

Poprvé jsem se k ní dostala asi v 7 letech a ty příběhy jsem si hned zamilovala. Dodnes si na některé z nich vzpomínám a musím se smát, jsou to vážně hodně povedené příběhy pro děti..

pypyes
06.03.2015

knížku jsem četla když jsem byla ve druhé třídě a dodneška jí mám v paměti

1v8na
25.08.2014

opravdu hodně parádní příběhy. Takové pohádkové a velmi nápadité

MysticHaa
02.06.2012

Paní Láry Fáry mě provedla děrstvím a teď na konci puberty se mi líbí stále ... :)

Fiona

Opravdu originální manuál na to, jak zacházet s dětmi...ač je určená pro děti, poučná bude především pro rodiče :)

Betty MacDonald

Betty MacDonald