Čarovný princ

Čarovný princ https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3120/bmid_carovny-princ-qFc-3120.jpg 4 293 36

Anglie 1868 / Amerika Pouze milovaná babička Taylor Stapletonové věděla, jak si dívka zoufala, když její snoubenec dal přednost Taylořině sestřenici. Teď stará bohatá dáma umírá. Ale ještě musí dát do pořádku záležitosti své vnučky i dalších členů rodiny. Aby osamělá Taylor nebyla svěřena do poručnické péče svého bezohledného strýce, provdá se formálně za Lucase Rosse, amerického rančera. Partneři jsou dohodnuti, že po příjezdu do amerického Bostonu se rozejdou. Taylor bude mít totiž ve Státech další úkol: vyhledat děti své nedávno zemřelé starší sestry a postarat se o ně. Ale už během daleké plavby začíná uvažovat o své budoucnosti jinak.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Prince Charming , 1994

janaky
24.12.2023 5 z 5

Táto kniha je plná pasáží, kde som sa musela smiať. niektoré veci v preklade mi vadili (chýbajúce písmená v slovách). Kniha má spádový dej. Nemohla som sa od nej odtrhnúť.

vladka16
25.09.2022 4 z 5

Četlo se to pěkně, líbilo se mi to jako oddechová četba, příjemné postavy i trochu humoru.

Marci_Vaj
03.07.2022 4 z 5

Další příjemná oddechovka, není co vytknout, plynulý děj, pěkný závěr :)

Nii
11.10.2021 5 z 5

Velmi jsem se u knihy bavila a hodněkrát i zasmála. Kniha je co se myšlení týká velmi nenáročná, hodí se na odpočinkové čtení, při kterém o zábavu bude postaráno. Hlavní postavy jsem si velmi oblíbila, ač byl každý z jiného světa a co se týče povahy úplně rozdílné, ale zároveň to dodávalo tu jiskru příběhu. Autorka příběh napsala velmi dobře, nechybělo tam nic co u knihy vyžaduji a to je hlavně ta komedie s romantikou. Lucasa jsem občas litovala jak mu Taylor způsobovala pořád nějaké nervy. Příběh prostě musím doporučit všem.

Plavkyně
18.09.2021 2 z 5

Nezaujalo. Přečetla jsem v rámci třídění knihovny, abych se rozhodla, zda nechat nebo poslat dál - a poslala jsem bez přemýšlení dál.

miruska1
18.07.2021 5 z 5

Zajímavý příběh. Romantika, napětí i humor. V závěru mohlo být více informací o Victorii a Hunterovi. Inač příběhu nic nechybělo.....

Turante
22.01.2021 3 z 5

Pěkný historický příběh od autorky, kterou mám moc ráda.

Laf
20.05.2020 4 z 5

Příjemná kniha pro chvíle pohody. Děj mne zaujal a prostředí i postavy jsou dobře promyšlené. Za přečtení to rozhodně stojí :)

Kudík
17.04.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že se mi to líbilo a při své fantazii jsem se dost nasmála. Představa anglické lady Taylor a amerického "rančera" Lucase Rosse.... jejích krásných vyčtených představ a následné reality. Hrozně se mi líbila celá jejich "splácaná" rodinka, vč. Victorie a Huntera a dočasně i Callaghana. Madam to vymyslela dobře. :)

Helena2188
08.04.2020

???? ???? Milé. Ale potřebuju vědět jak to bylo dál s Hunterem a Victorií?❤️

Iva B.
15.09.2019 5 z 5

Abych byla upřímná, ten žánr vůbec nectu. Vlastně ani nevím, jak jsme se ke knížce dostala. Ale bylo to skvěle čtení. Bavili me hlavni hrdinové, anglická lady a americký rancer, prostě jsem čekala, co z toho bude :). Byly tam hodně vtipné momenty, dobrodružství, ... Prostě líbilo se mi to hrozné moc a nejspíše se podívám i po dalších knihách autorky.

petraj30
28.07.2019 5 z 5

Velmi zajímavý příběh, moc se mi líbilo, cestování a postupné poznávání obou hrdinů (vlastně 4), záchrana dětí, vítězství nad příbuznými a nakonec láska, láska, láska

pip11
27.07.2019 5 z 5

Od této autorky to byla má první kniha. Hned od začátku se četla velmi dobře, má plynulý a poutavý děj. Dobrodružství a napětí, postavy hlavní i vedlejší jsou skvělé. Příběh Taylor a Lucase se mi moc líbil.

ketvin
17.03.2018 5 z 5

Úžasné postavy a originální, napínavý příběh. Prostředí rovněž neotřelé, škoda, že kniha nemá více dílů, potenciál má úžasný ... Jedna z nejlepších autorčiných knih :)

Jája92
19.02.2018 3 z 5

Dobře napsaná kniha od mé oblíbené autorky.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha od skvělé autorky. Co jiného říct, než doporučuji? Rozhodně doporučuji :).

Lucka11
28.12.2017 3 z 5

Garwood patrí medzi moje obľúbené autorky ľúbostných príbehov. Ale táto kniha patrí medzi tie slabšie. Aj keď sa snažila spestriť príbeh tým, že vačšinu deja umiestnila na americký kontinent, nepomohlo to.

ariel platto
06.12.2017 3 z 5

Přestože mám moc ráda autorčin sladký styl psaní např. Mary Rose, Dáma z divočiny i přeslazený Strážný anděl, tady mi něco hodně chybělo.

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

Knížku už jsem kdysi četla a vážně se mi docela, dost líbila – tenkrát jsem ji, ale měla půjčenou z knihovny…
Musím říct, že i po letech jsem se k ní ráda vrátila a můj zážitek z četby byl stejně, tak skvělý, jako před lety…
Knížka si určitě zaslouží čtyři hvězdičky…

DUNIKO
04.06.2017 5 z 5