Čarovný princ

Anglie 1868 / Amerika

Pouze milovaná babička Taylor Stapletonové věděla, jak si dívka zoufala, když její snoubenec dal přednost Taylořině sestřenici. Teď stará bohatá dáma umírá. Ale ještě musí dát do pořádku záležitosti své vnučky i dalších členů rodiny. Aby osamělá Taylor nebyla svěřena do poručnické péče svého bezohledného strýce, provdá se formálně za Lucase Rosse, amerického rančera. Partneři jsou dohodnuti, že po příjezdu do amerického Bostonu se rozejdou. Taylor bude mít totiž ve Státech další úkol: vyhledat děti své nedávno zemřelé starší sestry a postarat se o ně. Ale už během daleké plavby začíná uvažovat o své budoucnosti jinak.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/3120/carovny-princ-XYQ-3120.png 4.3212

Prince Charming (1994)

Vydáno:, Oldag
Počet stran:412
Překlad:Magda Cindričová
Autor obálky:Zbyněk Janáček
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:80-85954-58-3

Kniha Čarovný princ

ketvin
17.03.2018

Úžasné postavy a originální, napínavý příběh. Prostředí rovněž neotřelé, škoda, že kniha nemá více dílů, potenciál má úžasný ... Jedna z nejlepších autorčiných knih :)

Jája92
19.02.2018

Dobře napsaná kniha od mé oblíbené autorky.

angelbooks
14.02.2018

Skvělá kniha od skvělé autorky. Co jiného říct, než doporučuji? Rozhodně doporučuji :).

Lucka11
28.12.2017

Garwood patrí medzi moje obľúbené autorky ľúbostných príbehov. Ale táto kniha patrí medzi tie slabšie. Aj keď sa snažila spestriť príbeh tým, že vačšinu deja umiestnila na americký kontinent, nepomohlo to.

ariel platto
06.12.2017

Přestože mám moc ráda autorčin sladký styl psaní např. Mary Rose, Dáma z divočiny i přeslazený Strážný anděl, tady mi něco hodně chybělo.

PerlaZP
09.06.2017

Knížku už jsem kdysi četla a vážně se mi docela, dost líbila – tenkrát jsem ji, ale měla půjčenou z knihovny…
Musím říct, že i po letech jsem se k ní ráda vrátila a můj zážitek z četby byl stejně, tak skvělý, jako před lety…
Knížka si určitě zaslouží čtyři hvězdičky…

DUNIKO
04.06.2017

Úžasné čtení.

Lanisa1966
07.05.2017

Super kniha, poutavý příběh plný tajemné lásky. Spisovatelka se dotýká citlivých životních témat s takovou krásou a něhou, až se vám chce chvílemi plakat, hned nato se smějete a zároveň vás současně nutí přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji všem romantikům i snílkům. Tento příběh si ráda znovu přečtu.

Janka0702
09.08.2016

Tohle bylo opravdu hezké. Vůbec jsem se nenudila a hrdinové mi taky sedli. To putování jsem si vychutnávala a klidně by tam toho mohlo být i více. A taky mě moc bavilo, jak Taylor vybavovala svůj malý domov.
Dětem bych napráskala, ale nakonec si s nimi Taylor dokázala taky poradit.
Jediné, co mi chybělo bylo více informací o Lucasovi. Zřejmě to s ním v minulosti mohlo být dost zajímavé, ale bohužel nedostatečně rozepsané.
Sice nejsem moc zastáncem zdlouhavých rozebírání vztahů a minulosti hrdinů, ale v tomto případě.. Každopádně se ke knize stále vracím :)

21.04.2016

Díky své milované babičce uzavřela Taylor formální sňatek poté, co ji opustil snoubenec. Má se tak postarat nejen o své dědictví, ale hlavně ochránit osiřelé děti své starší sestry před strýcem.
Během cesty do Bostonu se Taylor a Lucas sblíží a zamilují se do sebe. Při pátrání po dětech zažívají další různá dobrodružství, během nichž zjistí, že k sobě patří.

junine
01.03.2016

Omlouvám se, ale to se nedalo. Zase hrdinka podle šablony autorky, oslnivě krásná, kamkoli přijde, srocují se kolem ní muži, je naivní až hloupá jak vymlácená sláma, jedná jak smyslů zbavená, to někoho baví? Hrdina zjevně neví, co si o ní myslí, na jednu stranu omílá, jak je nezkušená a naivní, na druhou stranu obden tvrdí, že je hrozná chytrá.....až tomu sám začíná věřit. Knihu jsem musela odložit po 1/3, možná se pak vylepšila, ale mně už došel dech a chuť pokračovat. Za mne palec dolů.

cukrovka
27.11.2015

Musím souhlasit s ostatními komentáři, je to příjemný příběh, který je vtipný a romantický. Hlavní hrdinka byla velmi sympatická.

Samira
05.10.2015

Krásná, inspirovalo mě Šárčino nadšení z knihy a musím říct, že ho více než sdílím. Zatím to nejlepší, co jsem od autorky četla. Hrdiny jsem si natolik oblíbila, že jsem je opouštěla s těžkým srdcem, četla bych dál a to kniha patřila mezi delší. Garwood píše úžasně, ale někdy její knihy obsahují i zdlouhavější většinou rozjezdové pasáže. Tato kniha však neměla nejmenší chybičku. Klasická romantika, jak ze zlaté éry Hollywoodu, úžasní hrdinové a příběh plný zvratů, dobrodružství, ale i svérázných charakterů. Doporučuji!

moudivlacek
03.09.2015

Honem, honem, už sáhněte po knížce, budete mile překvapeni vývojem děje, i když začátek je takový vlahý, najednou nebudete chtít knihu odložit, jen abyste věděli, jak to dopadne. Povedené.

IvanaBr
28.07.2015

Krásný odpočinek, bez nutnosti cokoli řešit.

carmen1973
15.06.2015

Četla jsem ji třikrát, nádherný příběh.

KSarlota
19.11.2014

Hezký příběh, kniha je romantická, milá, humorná stejně jako všechny její knihy. Moje nejoblíbenější autorka romantických historických příběhů

munka
13.06.2014

Veľmi pekná kniha, vtipná, romantická, dobre napísaná. Zaujali aj vedľajšie postavy Hunter a Victoria. Doporučujem.

fidáš
19.03.2014

Krásný příběh. Knihy od Julie mám moc ráda.

avad
23.06.2013

Moc pěkný příběh.Sice zpočátku trošku zdlouhavý, ale po připlutí do Ameriky se děj rozběhne.

hortenzie
05.03.2013

Knihy od Garwoodové mám ráda, jsou výborně napsané, je v nich romantika i tajemno, láska i intriky, prostě se výborně čtou. Tato patří mezi ty nejlepší, co jsem od ní četla.

alsae
18.12.2012

Docela zajímavé téma, napsané to bylo chytlavě. Ale víc pozornosti mohlo být věnované i vedlejším postavám.

Evaevelína
09.10.2012

Mě se kniha také moc líbila...

Šánka
05.07.2012

Knihu jsem právě dočetla a jsem z ní nadšená !!! Vtipné, úžasná hlavní hrdinka. Kdybych měla čas, četla bych ji v jednom kuse. Podle mě jedna z nejlepších romantických knih.