Čarovné oči

Čarovné oči https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61983/carovne-oci-61983.jpg 4 18 2

Psychiatr, spisovatel, dokumentarista a bývalý anglický válečný pilot prověřil během své spisovatelské kariéry skoro dvě stovky skutečných událostí, které měly punc tajemné, nevysvětlitelné či přímo zázračné události. Autor čerpá zejména ze svých archivů a ze záznamů věrohodných osob, většinou vědců, lékařů a výjimečných lidí, kteří prožili mimořádně zajímavý život.... celý text

Záhady
Vydáno: , Dialog

danny_21
20.12.2018 2 z 5

Další sbírka vymyšleností a nepodložených autorem předkládaných fakt a lidských záhad, o kterých ( pokud si dáte tu práci ) nenajdete na všemocné síti ani zmínku, nemluvě o tom, že autor používá jména samotných aktérů nebo svědků ve zkratkách, což u mě jasně značí smyšlenost. Ano čte se to dobře a leckdo uvěří, přesto děkuji za dnešní dobu, kdy je možné si téměř všechno ověřit hned z několika zdrojů. Na rozdíl od stejnojmenného autora z této edice Edwardse, který většinou popisuje zdokumentované události i s fakty, je tento Frank u mě jen úspěšným fabulátorem, případně si k ověřeným fenoménům leccos přibásní. V případě této knihy už dokonce alibisticky dodává, že svým zdrojům změnil jména z důvodu zachování soukromí :-) - 35 %

Jack Bauer
07.03.2012 4 z 5

Prý autor čerpá ze záznamů VĚROHODNÝCH osob, většinou vědců a lékařů, ale já jako nevěřící Tomáš jim nevěřím. Dnes je ale náhodou zrovna Tomáše.

Kniha Čarovné oči je v