Čarověník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Štěpán vydá na Valpuržinu noc hledat čarověník, který si chce naroubovat, netuší, že v tomto okamžiku se změní celý jeho život. V lese narazí na tři tajemné postavy, jež promění tuto malou noční výpravu v děsivou noční můru. Ovšem Štěpán má štěstí v neštěstí, protože ve stejný den narazí na Jindřišku, která jediná mu může pomoci. A tak se začne rozvíjet příběh plný tajemství (a samozřejmě i lásky), odehrávající se v doslova kouzelné krajině Českosaského Švýcarska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259684/carovenik-259684.jpg 3.368
Série:

Čarověník (1.)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Čarověník

Přidat komentář
petunkav
10.09.2018

Tak bohužel mě tato kniha nijak moc neoslovila. Vyloženě jsem závěr hopem prolistovala, abych tedy měla pocit, že jsem ji zvládla.
Snaha o fantasy se podle mě zcela nevydařila. Je to jakési nedotažené, zbrklé.... no nic moc.

Hesiona
04.03.2018

Obstojná YA, takže pro čtenáře kolem těch sedmnácti. Upoutají české reálie, to se mi na příběhu líbí, že to tam není samá Briony a Ralph :D Nemůžu si ale pomoct, pořád mi to připomínalo různé známé fantasy jako Pána prstenů, Harryho Pottera a tak... ještě že čarověník to zachránil :D Celkově takové splašené, aspoň ten první díl. Snad se toho v tom dalším dozvím o paralelním světě víc.

Ailee
11.11.2017

Čtyři je moc, tři zase málo. Knížka měla určitě originální nádech a to, že je z naší domoviny, na mě při čtení doslova dýchalo. Rozhodně za přečtení stála a vrhnu se i na druhý díl, třebaže podruhé se k ní nejspíš již vracet nebudu. Ale jsem ráda, že jsem jí dala šanci. Doporučuji spíše pro starší čtenáře. Mladší, bažící po akčním dobrodružství ve stylu Skleněného trůnu asi moc nenadchne. Chce to vyzrálejší pohled.

Atala
05.11.2017

Knihu jsem kupovala pro školáka na prázdniny. Trochu mě zarazilo, že hlavní postavy jsou již dospělí lidé. Ale syn si ji velmi pochvaloval, tak jsem se začetla též a nakonec jsem knihu přečetla až do konce. Obstojná fantasy s nekomplikovaným dějem bez potoků krve zasazená do současnosti a českých realií... Dávám 5 hvězdiček.

Bookisme
27.09.2017

Tleskám.. Četla jsem spoustu knih z žánru YA a pravděpodobně všechny byly od zahraničních autorů. Ve školní knihovně se nám objevila nenápadná knížka zamíchaná do fantasy. Neměla jsem zrovna co číst, tak jsem si ji půjčila. Už na první stránce jsem se zamilovala. Za mně neskutečně krásná knížka od české autorky. Neskutečně bych si přála pokračování.

SeverusSnape
17.04.2017

Takže na češku fakt dobrý.Normálně nečtu knihy od českých autorů s dějem odehrávajícím se v ČR,ale líbila se mi obálka

Napůlanděl
16.12.2016

Na českou knihu je to velmi dobré...v této knize mi nic nechybělo. Ano, byla to slabší kniha než od jiných spisovatelů....ale bylo tam všechno co já bych od knihy chtěla...Krásné oddechové čtení, které vás zavede úplně někam jinam a zároveň budete stále v ČR....

Etule
02.12.2016

České autory čtu opravdu jen velmi málo. A knihy od českých autorů odehrávající se v Čechách ještě méně. Tady mě však nalákala obálka a vcelku zajímavá anotace. Kniha už tak zajímavá nebyla.
Je rozdělena do dvou částí, které zhodnotím jednotlivě.
První část. No, jediné co mě napadá - "Co to sakra bylo?" To vážně ne. Nemůžu si pomoct, ale nedokázala jsem to autorce vůbec uvěřit. A vztah mezi Jindřiškou a Štěpánem? To jako vážně?? Jsem beznadějný romantik, ale tohle jsem měla problém strávit. Za jednu * a to ještě zavírám obě oči.
Druhá část. Tady už to bylo trochu zajímavější, protože se přesunuli do druhého světa, kde už jsem tomu trošku více věřila. Žádný zázrak, ale prostě mi tolik nevadilo to fantastično. A co si budeme nalhávat, hlavně se do příběhu více vložil Honza, který se mi docela zamlouval. A Kaden. Jen díky němu, dostane druhá část hvězdičky 3.
Takže suma sumárum to vychází na dvě hvězdy. Druhý díl, ale nejspíš oželím.