Vánoce s paní Sovovou

Vánoce s paní Sovovou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434171/bmid_vanoce-s-pani-sovovou-mSk-434171.jpg 5 23 6

Celé osazenstvo Čarokrásného knihkupectví se chystá na Vánoce! Ani Klárka se svátků nemůže dočkat: na návštěvu má totiž přijet její nejlepší kamarádka Lenka. Když se ale dozví, že paní Sovová bude trávit Štědrý den úplně sama, ani na chvilku nezaváhá: musí pro ni připravit obrovské vánoční překvapení! Snídaně na saních, rozzářený vánoční trh, taška plná knih a mluvící kocour na kolotoči – Klárčino páté dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví právě začíná! Kniha je určena dětem od 8 let.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Pikola

Weihnachten mit Faru Eule , 2018

marketa3815
05.11.2023 2 z 5

Naši skoro devítiletou dceru tohle vůbec nebavilo, nevím, jestli knížku vůbec dočte, je to prý strašná nuda. Tak nedočteno a tento typ knih už nebude vyhledávat.

horalkaH
22.05.2022 5 z 5

Asi nejlepší díl. kdy Klárce připadá že je paní Sovové líto, že bude o vánocích sama. A tak se to snaží vyřešit.

Další velice dobrý díl

doufám že paní autorka bude psát další a další díly

veveropysk
20.01.2022 5 z 5

knížka byla skvělá jako předchozí díly,
těším se až budou mít v knihovně další díl :)

lucakuca
24.05.2021 5 z 5

To byl doják!!! Slzy se valily proudem tak, že se mně zvedla hladina kafe v hrnku. Prostě božíiiii série!!!!

Knižní střípky
22.11.2020 5 z 5

Ano, opět jsem četla dětskou knihu. Tato série odehrávající se v kouzelném knihkupectví je jednou v mých nejoblíbenějších současných dětských knih. A tento nejnovější vánoční díl byl naprosto dokonalý. Pokud sháníte nějakou pěknou knihu pro malé čtenáře, rozhodně doporučuji se na tuto sérii podívat. Cílovou skupinu bych viděla mezi 8 až 12 lety, ale je to opravdu individuální.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

Sofie008
10.11.2020 5 z 5

Četla jsem jiné díly ale věřím že tahle bude skvělá

knihkupectví

Katja Frixe