Čarodějova nevěsta 7

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ne vždycky všechno vyjde podle plánu. Čise na Eliase omylem použije spací zakletí a teď nemůže přijít na způsob, jak ho probudit. A ideálně přitom sama neusnout. Protože v říši snů na ni čeká velké nebezpečí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399496/carodejova-nevesta-7-8Ay-399496.jpg 4.518
Série:

Čarodějova nevěsta (7.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Čarodějova nevěsta 7

Přidat komentář
Terva
21. června

Jest-li jsi nevědomky
do ukolébavky
vložila magii,
tak je teď
docela určitě
začarovaný.

Eliasova žárlivost na Číse mě překvapila a tak nějak si myslím, že to je jen obyčejný výkřik do tmy, aby řeč nestála. Tahle scéna tam tak nějak nepatří. Stejně mi kapitola první v tomto svazku, zařazená pod číslem #31 s názvem Forgive and forget (ano, opět se Crew nenamáhala, názvy kapitol přeložit) připadala celá divná. Jako by spisovatelka neměla o čem psát a tak si narychlo vymyslela nějakou vložku.

Malá ochutnávka:
Pane Barley....totiž, Davide, vy jste taky čaroděj...?
Kdepak, já jsem docela obyčejný člověk. Není na mně nic výjimečného, tedy až na to, že mi osud dopřál dobrou práci a skvělou rodinu.

V této knize se mi líbily snad všechny úvodní kresby ke kapitolám. Tento svazek obsahuje kapitoly #31 až # 35. Při čtení jsem poslouchal skupinu Judas Priest a jejich studiové album Painkiller. Vybral jsem pouze tři citáty, což svědčí o průměrnosti těchto příběhů. Ale jako celek je to velký posun v ději a to se počítá.

Citát: Vzdejte se a obraťte se v prach.

Lucii_Ami
18. května

Další dokonalý díl této série. Doufám, že se u nás nepřestane překládat :)

orangerose
10. května

Další napínavý díl této série, bavil mne moc :)

Annkag
10. května

Ako vždy som bola úplne nadchnutá pokračovaním.Úplne ma na autorke dostáva úplne nečakaný sled udalostí,ktorým mi dáva výchovnú facku a pošle ma do krásnej reality fantázie...
Teším sa na pokračovanie a som zvedavá ako to dopadne s drakom a celkovo kto? A prečo ich tak potrebuje?

Bess.h
09. května

Já se téhle mangy nemůžu nabažit. Ta kresba... ach, je prostě nádherná. A pak ten příběh. S každou další knížkou se vztah mezi Čise a Eliasem posouvá dál. Oba dva se vyvíjejí a učí novým věcem, především mezilidské interakci (hlavně když doteď měli nulové zkušenosti). Pak je svým způsobem hezký, jak se Čise vrhá do všech nebezpečí po hlavě, aby všechny zachránila, nemysle jaký budou následky pro ní a její tělo. Je v tom sice hezky vykresleno, jakou neochvějnou důvěru má v Eliase, že to nějak vyřeší, ale taky hrozná bezohlednost k němu. Protože co se stane, až nebude Elias moct? Ale musím uznat autorce, že je to zajímavá část na prohloubení vztahu hlavních postav, protože zatím jsou oba na začátku budování a tak si Čise prostě jen neuvědomuje, že svým chování Eliase zraňuje. Elias se zase musí naučit dát Čise trochu volnosti a ne si ji zarputile držet blízko u sebe (viz akademie). Shrnuto podtrženo, Elias je jako mimoňsky nemotornej čaroděj super a Čisiny rozmary zatím pochopitelný (snad se ale časem zmírní, nebo mě Čise začne štvát). Ale jinak mangu ROZHODNĚ doporučuju.