Magie toho druhého

Magie toho druhého https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152755/mid_carodej-carodej-ii-magie-toho-druhe-Owb-152755.jpg 4 42 3

Čaroděj série

Ahonik přežil. Dokonce získává i mocného spojence. Ví ale, že natrvalo vyhráno nemá. Jeho nepřátelé ho budou štvát z místa na místo, bez oddechu a bez slitování. Potřebuje získat čas, aby nabral síly a získal další spojence. Netuší ovšem, že jeho skutečný nepřítel je někde jinde a je mnohem silnější, než si dokáže představit ve svých nejděsivějších snech...... celý text

lailaj
25.02.2020 5 z 5

knížka není úplně pro slabší povahy, protože některé rozkazy jsou velmi bezcitné, ale takový byl středověk a otrokářství. JInak knížku jsem přečetla jedním dechem

ondras666
20.07.2017 3 z 5

Pro mě zklamání. Už první díl nebyl nic moc, ale čekal jsem, že se to třeba změní, bohužel ale. Tímto dílem končím tuto sérii a další 3 už nechám ležet.
A mimochodem, netuším jestli autor chtěl nějak poukázat na svět fantasy, ale i v této knize byl odkaz na jiné dílo, konkrétně na Pána prstenů.

HankaMarek
25.11.2015

Jsem nadšená, nemá chybu jen a jen doporučuji, kdo máte rádi sci-fi kniha kterou musíte číst

Tomáš Dušek
česká, 1967
2015  86%Třetí vlna
2014  79%Král bez království
2014  85%Magie toho druhého
2015  90%Hlavní mezi truchlícími
2016  88%Myšák

Kniha Magie toho druhého je v