Čaro neočakávaného

Čaro neočakávaného https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487859/bmid_caro-neocakavaneho-Gr5-487859.jpg 4 26 6

Puffy a Brunhilda série

1. díl

Zoznámte sa s malou ryšavou čarodejnicou a jej milým kocúrikom! Už ste niekedy videli čarodejnicu bez čarodejníckej mačky? Pufi je malý čierny pouličný kocúrik, ktorý hľadá niekoho, s kým by mohol byť. Brunhilda je malé dievčatko s hustými ryšavými vlasmi, ktoré žije v strašidelnom dome s tisíckami izieb. Cez deň pomáha v obchode s rastlinami a v noci sa učí za čarodejnicu. Na to, aby mohla lietať a stala sa konečne plnohodnotnou čarodejnicou, však potrebuje jednu dôležitú vec: čiernu mačku! Veľký deň sa blíži, no kde ju má zohnať?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Fragment (SK)

A Simple Twist of Fate , 2020

Andynka
16.04.2024 4 z 5

Ilustrace od Cantini jsem si vážně oblíbila. A ani zde tomu není jinak. Příběh o čarodějnici, která hledá svoje životní zvíře.
Je to prostě roztimilost, která mi nemohla chybět v knihovně.

gretl74
15.02.2023 4 z 5

Roztomilá dětská knížka. Po rychlém prolistování v knihkupectví a spatření Pufa v tutu baletní sukénce bylo rozhodnuto, tahle knížka nám nesmí v knihovničce chybět. Svižný příběh, krásné a vtipné obrázky ... nám se to prostě líbilo.

Marketplace
18.12.2022 2 z 5

Taková knížečka na 1 večer. Nečekaný konec, ale jinak mi to přišlo takové o ničem.

hippiesak
10.11.2022 3 z 5

Bohužel musím srovnat s Mortinou, která byla lepší. Jak textem, tak grafikou. A také v ČR vyšla Mortina v lepší formátu. Toto je zbytečně velké a lesklé. Jako úplně špatné to nebylo, ale čekal jsem od toho víc. Pokud Mortina dostala 4 hvězdy, tak Brunhilda dostane 3 :) A protože je toto 4.kniha vydaná v ČR (na Slovensku 6.), tak ji zařadím i do čtenářské výzvy 2022 :)

Mesačnica
23.07.2022 2 z 5

(SPOILER) Neviem, po Mortine mi to prišlo neucelené dielko. Bolo to také nedokončené, tak premenili sa naspäť alebo nie? Zdá sa mi, že o niečo horšie ako Mortina, uvidíme, ako ďalšie časti. Ilustrácie boli aj naďalej nádherné.

bupilla
14.02.2022 5 z 5

Po dokonalej sérii o dievčatku Mortine prišla ďalšia dokonalosť od Barbary a ja som sa jej nevedela dočkať!!! Čakanie jednoznačne stálo za to :)
Ilustrácie sú ešte úžasnejšie ako v Mortine a príbeh s čarodejkou - áno, prosím!
A dúfam, že pokračovania sa u nás dočkáme čoskoro :)
Poklad v knižnici, ktorý mi urobil neskutočnú radosť!
Odporúčam malým aj veľkým, detským aj dospelým čitateľkám, je to pohladenie pre dušu a pastva pre oči :)