Hříšné myšlenky

Hříšné myšlenky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47972/mid_hrisne-myslenky-hce-47972.jpg 4 23 6

Carlisle Family série

3. díl

Svéhlavá Patience miluje divadlo a chtěla by se stát herečkou, ovšem pro mladou šlechtičnu není taková záliba myslitelná. Musí se rozhodnout: vzdát se svých snů, anebo utéct z domu s potulným hercem Julianem. Vydá se za hlasem svého srdce, avšak netuší, že za zdmi jejich šlechtického sídla ji čeká svět plný nástrah a nebezpečí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Naughty by nature , 2007

biki
17.01.2023 4 z 5

Příjemné překvapení z knihovny na dlouhé zimní večery. Velmi slušná historická romance s ne zcela obvyklou hrdinkou a s hrdinou, který má poměrně originální motivy ke svému jednání. Následující vývoj příběhu již probíhá podle pravidel žánru, i když s několika drobnými komplikacemi. Je škoda, že od této autorky u nás víc knih nevyšlo.
Jinak souhlasím s předchozím komentářem - pisatel anotace knihu asi vůbec nečetl, takže akorát může zmást případné zájemce o četbu.

Ludus75
09.04.2021 4 z 5

Příjemná, čtivá oddychovka na jeden večer. Kniha patří k těm lepším v tomto žánru. Anotace je velmi zvláštní, pravděpodobně ji napsal někdo, kdo vůbec knihu nečetl:(, protože obsahuje popis události, která se přihodila před příběhem knihy. Na mě anotace působila spíše odrazujícím dojmem.

Ivanka83
15.07.2019 5 z 5

Příjemné čtení na propršené dny. Svižný a záživný děj.
To jsem přesně potřebovala :-)

havrmoni
12.02.2017 4 z 5

Tuto knihu jsem přečetla v kuse a celkem rychle. Taková chuťovka,jednohubka nebo rychlovka. Žádné sáhodlouhé myšlenky,rozmáchlé představování hrdinů jejich rodin a přátel. V podstatě samá akce i okamžité reakce. Pěkná oddychovka na odpolední odpočinek.

Jessybelle
16.10.2016 5 z 5

Velmi pěkná knížka, zajímavý příběh, libí se mi jak se hrdinka zachová, dokážu si představit, že ke knížce vrátím.

Luccy78
19.09.2015 5 z 5

Moc hezký příběh plný romantiky, napětí, rodinného tajemství a nezbytného šťastného konce..

historické romance

Autorovy knížky