Nesmírný

Oddělení Q znovu v pohotovosti.

Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla.

Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádnému případu dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a později byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248253/carl-morck-nesmirny-xry-248253.jpg 4.2925

Carl Morck (6.)

Jazyk vydání:český
Překlad:Kristina Václavů
Edice:Krimi román
Autor obálky:Stephanie Weischer
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7491-511-6

Kniha Nesmírný

Toffee

Člověk by nevěřil, že i když je téměř od začátku jasné "kdo", vůbec to knize neubírá na čtivosti. Skoro bych řekla, že je naopak skvělé sledovat, jak se Morck, Asad a Rose postupně starým případem probírají, hledají stopy a náznaky. Celá série mě baví a jsem zvědavá, jestli se už příště dozvím, co je Asad vlastně zač.

jfialova

Guru Jára v severském provedení. Sestava oddělení Q je opět ve formě. Příjemné počtení, i když patrně velmi brzy odhalíte, kdo je pachatelem starých i nových vražd.

DericCaster

Knížka se mi líbila. Stejně tak jako předchozí i tento díl mne bavil. Rozpletení složité sítě starého případu, vedoucího až do současnosti. K tomu opět něco málo ze života aktérů... Tato série mne prostě baví...

lenkavildomcova

Zdlouhavé, trošku nudné... Posledních 100 stran super. Strašně dlouho jsem se tím prokousávala.

Didi15

Moje první kniha od Jussiho. Nejdřív jsem totiž narazila na filmy, ty mě bavily, ale dočítat to nehodlám. A protože filmová verze končí složkou 64, byla k mání tato kniha a tak jsem po ní škočila. Bavila mě velice, ale v mých představách se výběr herců liší. Nicméně to bylo prima a hlášky parádní:)

BlackBlade

Dobrý náhled do světa všech těch sekt a "životních koučů", kteří dokáží zblbout nejednu dušičku a ve finále jim jde jen o kvalitní sex... Jak jinak, že? :D
Dobrý detektivní román s partou z oddělení Q, která na konci opět odhalí zajímavou zápletku celého románu. Carl, Asad a Rose jsou dobrá trojka.

azazel1

Skvělý detektivní příběh který bavil. Z mého pohledu jeden z nejpovedenějších z oddělení Q.

diNov

Splnila očekávání.