Carciphona 1

Carciphona 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298643/bmid_carciphona-1-USN-298643.jpg 4 36 4

Carciphona série

Prokletá, nechtěná, obávaná a přesto potřebná. Takovou se stala Veloce Visrin. Jedna z posledních čarodějek ve světě, kde je zakázáno používat magii. Skrývá se mezi prostým lidem, dokud ji jednoho dne nenapadne tajemný zabiják, obávaná bytost, která má být snad samotnou Carciphonou. A ona je nucena porušit pravidlo nepoužít kouzla. Veloce tak stojí mezi volbou nechat se zabít, nebo být svým vlastním králem zlikvidována za porušení slibu, který ji zajišťoval relativní bezpečí.... celý text

Komiksy , Fantasy , Dívčí romány

Vydáno: , Zanir

Carciphona Volume 1 , 2011

niki-chan
02.10.2021 4 z 5

Příběh dobrý, i když moc akce na konci a málo a začátek-prostředek. Kresba se mi místy nelíbila a k příběhu se nehodila, ale jinak dobré čtení.

knihovníček0707
21.11.2020

Ilustrace jsem hezké ale bohužel mě ten příběh nezaujal a nedokázala jsem si oblíbit hlavní postavu která mi přišla dost protivná.

viola5163
03.07.2020 5 z 5

Poutavý příběh, dobré postavy a super ilustrace. Pro každého kdo miluje mangu nebo s ní chce začít.

mangagirl
10.06.2017 3 z 5

Manga mě sice zas tak nezaujala, i když v ní něco je. Koupila jsem si i druhý díl a nejspíš v tom budu pokračovat. Manga Carciphona se Zaniru moc nepovedla, narozdíl od mangy Cagaster, kterou miluju. Nejspíš mám radši akční sci-fi, než fantasy.

čarodějnictví komiksy manga

Shilin Huang