Slib

Slib https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380609/bmid_slib-HYU-380609.jpg 4 200 46

Capitol Theatre série

< 3. díl

Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý a prostopášný život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, Andrew se rozhodne předstírat, že se napravil. V rámci svého plánu chce otce přesvědčit, že se dvoří počestné ženě s úmyslem oženit se s ní. Potíž je, že žádné slušné ženy nezná, až na staropanenskou sestru svého přítele, slečnu Caroline Hargreavesovou. Vydíráním přiměje zdráhavou Caroline, aby mu pomohla, a tak může šaráda začít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

I will , 2016

munka
20.11.2018 4 z 5

Kniha prečítaná za jeden deň. Keď som čítala o Loganovi a Madeline bola som zvedavá či bude niečo aj o Andreowi . Kleypas nesklamala.

zeytin
30.10.2018 2 z 5

Mám prečítané všetky knihy od tejto autorky, avšak táto je naozaj najslabšia, či obsahovo, dejovo, alebo aj úrovňou rozpracovania postáv, opismi... Veľmi slabá. Príde mi, ako narýchlo napísaná, len aby niečo bolo. Škoda. Veľmi som sa tešila.

certice123
26.10.2018 odpad!

Nejhorší kniha této autorky( mé nejoblíbenější), slátanina dvou večerů u flašky vína. Kleypas je Top spisovatelka s laťkou hodně vysoko, ale tohle je totální propadák,škoda, mohl to být super děj, kdyby to nebylo tak odfláknuté. Veliké zklamání!!!

ajla5
25.10.2018

Zklamání.

LadyElisa
25.10.2018 5 z 5

Co dodat, Lisa Kleypas je úžasná autorka. Byla to velice krásná chuťovka - stačilo na ni pouze jedno odpoledne.V předchozí knize o Loganovi a Madeline jsem Andrewa moc ráda neměla, ale tady jsem se do něj zamilovala. Vřele doporučuji :)

lenka9778
23.10.2018 5 z 5

Co dodat.........Vše rozečtené šlo najednou stranou a "Slib"přečten na jedno nadechnutí.