Camilla - milenka prince Charlese

Camilla - milenka prince Charlese https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122785/bmid_camilla-milenka-prince-charlese-YwA-122785.jpg 4 7 5

Nejúplnější vylíčení jednoho z nejneobyčejnějších milostných příběhů naší doby. Uznávaný životopisec královny Alžběty a prince Philipa podává jedinečný portrét jejich syna prince Charlese a jeho životní lásky Camilly Shandové. Charles je dědicem trůnu, Camilla pravnučkou královské milenky. Zná je celý svět, ale jací jsou doopravdy? Proč jsou takoví, jací jsou? (portrét jedné lásky)... celý text

Literatura světová , Literatura faktu

Vydáno: , Mustang

Camilla - The king´s mistress a love story , 1994

Andráse de la
25.02.2023 5 z 5

Konečně kniha a autor, který neglorifikuje nedoknutelnou a svatou Dianu.

Sisssi
28.09.2022

Tentokrát to není pohádka o zlé Camille a hodné Dianě, ale naopak o zlé Dianě a hodné Camille. Zkrátka další neobjektivní kniha, ukázkový příklad toho, jak se nemá dělat biografie (ale stejně tak většina biografií vypadá :-)). Je zajímavé porovnávat různé verze stejných událostí v jednotlivých knihách, ale nějakého objektivního pohledu se v dohledné době asi nedočkáme. Autorka mě pobavila hned v úvodu, když několikrát zmínila pravdivost předkládaného příběhu. Věřit jedné straně je vždy ošidné.

4444913
15.05.2019 5 z 5

Stejně jako přepracované a doplněné vydání z roku 2005 pečlivě a poctivě napsaná knížka věrně se držící faktů.

JanaPav
08.08.2018 4 z 5

Kniha, která změnila můj pohled na prince z Walesu i Camillu, ale hlavně taky na Dianu... Myslím, že četba bude docela šokující pro někoho, kdo má o těchto lidech informace pouze z bulváru. Kolik věcí může být jinak, než jak se nám na první pohled jeví... Doporučuji také novější vydání z roku 2005 (Charles a Camilla - od stejné autorky).

Vidlička
18.10.2017 4 z 5

Pryč s Dianou! Samozřejmě že asi trochu neobjektivní pohled na, dle mého, jednu z nezajímavějších dam naší doby, ale zdá se že férový. Fandíte-li lásce Camilly a Charlese, určitě se začtěte!