Camilla - milenka prince Charlese

Nejúplnější vylíčení jednoho z nejneobyčejnějších milostných příběhů naší doby. Uznávaný životopisec královny Alžběty a prince Philipa podává jedinečný portrét jejich syna prince Charlese a jeho životní lásky Camilly Shandové. Charles je dědicem trůnu, Camilla pravnučkou královské milenky. Zná je celý svět, ale jací jsou doopravdy? Proč jsou takoví, jací jsou? (portrét jedné lásky)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122785/big_camilla-milenka-prince-charlese-YwA-122785.jpg 44
Literatura světová, Literatura faktu

Vydáno: , Mustang

Charles & Camilla, 1995

Kniha Camilla - milenka prince Charlese

15.05.2019

Stejně jako přepracované a doplněné vydání z roku 2005 pečlivě a poctivě napsaná knížka věrně se držící faktů.

JanaPav
08.08.2018

Kniha, která změnila můj pohled na prince z Walesu i Camillu, ale hlavně taky na Dianu... Myslím, že četba bude docela šokující pro někoho, kdo má o těchto lidech informace pouze z bulváru. Kolik věcí může být jinak, než jak se nám na první pohled jeví... Doporučuji také novější vydání z roku 2005 (Charles a Camilla - od stejné autorky).

Vidlička
18.10.2017

Pryč s Dianou! Samozřejmě že asi trochu neobjektivní pohled na, dle mého, jednu z nezajímavějších dam naší doby, ale zdá se že férový. Fandíte-li lásce Camilly a Charlese, určitě se začtěte!