Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337480/bmid_calendar-girl-4-rijen-listopad-pros-IJ5-337480.jpg 3 230 44

Calendar Girl série

< 4. díl

Mia získá práci snů v televizní show doktora Hoffmana, kde divákům přibližuje osudy obyčejných lidí a ptá se jich, co pro ně znamená štěstí. Wes se vrátil ze zajetí, ale trpí nočními můrami a musí navštěvovat psychologa. Zapojí se do Miiny práce a pomalu se vrací do života. Úspěch show pro Miu znamená, že už nemusí pracovat jako eskortní společnice. Na konci roku se vydá do luxusního horského střediska v Aspenu, kde se dočká toho největšího překvapení.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (SK) , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Four , 2016

Tebby
05.07.2019 1 z 5

Jediné, co mě po zakončení této série zajímá je .... Jestli autorka zná pojem menstruace .... 1*

petrzel
21.04.2019 5 z 5

Musela jsem dočíst sérii ,bylo to dobré ,ale ke knížkám už se určitě nevrátím.

Lalina3
14.04.2019 4 z 5

Naivní a hloupoučké, ale velice čtivé. Splnilo to očekávání čtivé a jednoduché knihy :)) Občas mě už vytáčely sexuální scény, ale tak je to erotický román, že :))
Jsem ráda, že Wes konečně poodhalil, co se v Asii dělo a taky se podle toho choval.
Jsem spokojená, na konci jsem si i pobrečela.

LenkaGonn
22.03.2019 3 z 5

Začátek knihy mě zklamal. Mám ráda pohádky, ale od téhle knihy očekáváte víc sex než pohádku. Prostě z chudých holek jsou bohaté a všichni jsou zamilovaní a rodinné vztahy jsou perfektní. Už toho je moc. Zbytek knihy byl celkem hezký jsem ráda, že otce nevykreslila tolik pozitivně jako zbytek věcí a jsem i ráda, že matce neodpustila... možná to bylo trochu moc, že je matka nemocná a opustila proto 2 manželství a děti, ale budiž. Není to špatné čtení. Sex umí vykreslit autorka vcelku dobře. Příběh i mě občas zaujmul. Jenom si myslím, že některé knihy prostě nemusejí mít tolik pokračování. Vzhledově se mi v mé knihovně vyjímají, ale nemyslím se, že si je ještě jednou přečtu.

kikies
11.03.2019 1 z 5

Četla jsem už asi jen ze setrvačnosti, abych se prostě pročetla až na konec. Dost mě to vytáčelo. Klasika, to samé, co mě štvalo už i u předchozích dílů - přemoudřelá Mia, která všechno ví, všechno zná a všemu rozumí, především mezilidským vztahům. Prostě dokonalá, chytrá, skvělá ve všem na co sáhne... a vždy připravená ke styku, vždy při chuti... X-krát denně, bez ohledu na četnost a drsnost. Jsem ráda, že dosáhla všeho, čeho chtěla, dostala se, kam chtěla... tuto autorku už asi vyhledávat nebudu...

Petty244Bhad
10.03.2019 5 z 5

Skvělá

Ouninka
14.02.2019 1 z 5

Čtvrtý díl byl pro mě už spíš takovým zklamáním....sexuálních scén tam bylo až moc a navíc mi chvílemi některé věty přišly opravdu až přeslazené....nicméně jsem chtěla sérii dočíst, ikdyž už od konce třetího dílu bylo vcelku jasné, tak série dopadne. Třetí díl byl o maličko lepší, ale až od konce...začátek byl taky nic moc...za mě nejlepší opravdu první díl :-)

eva8941
03.02.2019 2 z 5

Poslední díl mě nebavil

iveta6676
08.01.2019 4 z 5

Nejlepší je asi ta první série třech měsíců

Helianthus
15.11.2018 1 z 5

Dočetla jsem celou sérii. Za mě tedy byl nejzdařilejší první díl. V druhém a třetím dílu jsem některé scény přeskakovala a poslední díl jsem vzala metodou rychločtení a do dočtení jsem se musela nutit. Všechno v tomto příběhu je prostě dohnané do extrému, buď všechno a všichni totálně přeslazené a naprosto dokonalé, včetně neustálého sexu nebo naopak všechno a všichni totálně nejhorší padouši. Za mě opravdu ne a v budoucnu ani nemám chuť si od autorky další knihy přečíst.

Julinka679
09.10.2018 2 z 5

Bohužel čtení tohoto dílu dopadlo přesně tak jak jsem čekala... Po prvních 30 stranách jsem to už nevydržela a musela opět přeskakovat. Příběh byl opět překombinovaný a musím (bohužel) říct až trapný :-/ Jsem ráda, že mám celou sérii za sebou, možná od autorky v budoucnu zkusím něco jiného...
Hodnotím 2* jen za ten happy end.

pohodarkaknih
13.09.2018 5 z 5

Takový konec jsem vůbec nečekala. Celá série je moc hezká a velmi dobře se četla.

Aya81
13.08.2018 2 z 5

No... dočetla jsem to, zajímalo mne, jak se autorka popere se závěrem. Druhou půlku knihy jsem už ale vzala metodou rychločtení, a to fakt běžně nedělám.
Tolik šťastných náhod a zázračných setkání, holka co neumí nic prorazí v šoubyznysu (kdyby jako modelka, ale se svým vlastním pořadem!!!), všichni se milují a žijí šťastně až do smrti, sex sex sex sex sex od rána do večera.. mno, ještěže aspoň tatík se nenapravil, protože to už by bylo sladší než cukrová vata.
Abych zhodnotila celou sérii - zpočátku poměrně zajímavý námět, celkem slušně rozjetý první díl, ale pak vykrádání sebe sama a čím dál tím větší upadání do přecukrované a nastavované kaše.
Jediná sympatická postava Ginelle.

Ivetaaa
09.07.2018 5 z 5

Moc se mi líbili všechny 4 díly ... vždy jsem se nemohla dočkat až vyjde další díl :)

Elčokča
27.06.2018 1 z 5

Tak bohužel. Po 30. straně jsem skoro 200 stran přeskočila a i tak jsem se do čtení nutila- ať to mám konečně za sebou a můžu se pustit do knihy, která mě bude bavit.
Druhý a třetí díl jsem vynechala (některé souvislosti jsem pochopila z textu, jiné z anotací knih) a vůbec mi nechybí:-)

pichova.veru
04.04.2018 2 z 5

Mám přečtené všechny díly a tenhle je dle mého nejslabší...zhruba do pulky knihy je to plne sexu, toho ,,napichování" jsem měla plné zuby....Konec je takové klišé....ale co od toho čekat...

KaileyBlot
18.03.2018 3 z 5

První polovina knihy byla taková nudnější a slabší, ale ten konec to aspoň zachránil. Bylo to dost jednoduché a předvídatelné čtení, ale bavilo mě to. No a co musím ocenit bylo shrnutí všech postav na konci to mi přišlo originální a hezké. Celou sérii bych ohodnotila jako lepší průměr.

hancanov
17.03.2018 2 z 5

Hodně dlouho jsem se rozmyslela, zda si přečíst tuto sérii ale nakonec proč ne, byla jsem na to zvědavá. První díl mne bavil, docela odlišný příběh a každý měsíc sem si říkala jaká asi bude zápletka. Druhý a třetí díl mne tak strašně nudil, že jsem se rozmyslela zda vůbec sérii dočíst. Do čtení knih jsem se nutila abych to měla co nejdřív z krku a celé mi to přišlo až příliš zdlouhavé. Erotické scény mne nebavily a přeskakovala jsem je. V posledním díle to zachránil Aspen. Knihy si už určitě znovu nepřečtu.

Ditules
17.02.2018 2 z 5

Chválabohu, že už to skončilo! První díl mě ještě bavil, ale tohle už byla vysloveně nastavovaná kaše. Aspoň ta linka na horách tomu dala šťávu.

elfinkaa97
06.02.2018 3 z 5

Poslední kniha je už úplně něco jiného, než co jsem očekávala od první. Ale poslední část to zachránila. Pokud bych se někdy rozhodla tuto sérii číst znovu, skončila bych u druhého dílu a pak přešla hned na poslední kapitolu ve 4. :)