Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 549 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

LucyBooks
23.07.2019 5 z 5

O této sérii jsem dřív hodně slyšela, ale nebyla jsem si moc jistá co od toho čekat. Radši jsem neměla moc
velká očekávání, protože jsem slyšela na knihu spíše negativní reakce, ale ve výsledku mě mile překvapila a když se od knihy nečeká nic víc než četba u které si člověk odpočine, tak nezklame. Fajn čtení na jeden letní večer, kde se nemusí nad ničím přemýšlet. Jinak se mi líbí jak je série rozdělena po měsících, jsem zvědavá co přinesou další díly...

ApolenkaS
16.07.2019 1 z 5

Tak teda pro mě utrpení. Chtěla jsem si tak nějak odpočinout u něčeho lehčího a zároveň si splnit knihu do výzvy. Hm, tohle byl přehmat. Tragický překlad a tolik blbostí!!! V lednu nesnáší pach whisky a v březnu se na Svatého Patrika zleje Jamsonem? A jiné podobné kraviny...

Tebby
27.06.2019 3 z 5

Za mě teda nic moc. Čekala jsem asi něco trochu jiného.. Trochu víc reálného.. Protože jak je pravděpodobné, že tři měsíce za sebou narazí na tři úžasné, bohaté, sexy a nevím co dál muže. A dál taky je strašně pravděpodobné, že každý sex bude úžasný, jedinečný a plný mnoha orgasmů.
Nicméně dějová linka s Wesem se mi líbila, občas to bylo jako Padesát odstínů.
Zbytek knihy už nic moc.
Největší pozitivum knihy je, že je napsaná opravdu čtivým stylem.

leuska
15.06.2019 4 z 5

Dějová linka s Wesem je boží a doufám, že Mia s ním nakonec skončí.
Ubírám jednu hvězdičku za ten překlad, místy jsem se fakt tlemila jak deb*lně je to přeložené :D.
Jinak je to fajn, oddechovka na léto.

stju
16.04.2019 odpad!

Jen bych opakovala, co zde již napsala "Tanecnica". Naprosto mi mluví z duše a stejně jako ona jsem si tuto knihu vybrala kvůli Výzvě. Rozdíl je ten, že já jsem vážně nenašla sílu knihu dočíst a další díl, který jsem si nerozvážně také půjčila, vracím bez otevření (a to jsem opravdu nikdy neudělala, každé knize jsem šanci dala, tady to fakt nešlo). Pro Výzvu musím hledat jinou knihu a snad budu mít šťastnější ruku při výběru.
Za mne tedy - vydat něco takového je naprosto zbytečný počin.

petrzel
04.04.2019 5 z 5

Pro mě oddechové čtení, neurazí ale znova číst určitě nebudu

tanecnica
02.04.2019 1 z 5

Nevím, zda je kniha tak hrozně napsaná, nebo špatně přeložená, ale něco tak slabého už jsem dlouho nečetla. U rádoby erotických scén se nemůžu rozhodnout, jestli jsou k pláči nebo k smíchu. Volba slov mě vyloženě odrazovala, někdy až odpuzovala. Výroky typu cucat (část těla si libovolně doplňte), Wes zploštil jazyk a..., obnaž se pro mě... Brrr, toto fakt ne, ač jinak mi tento žánr nevadí - naopak :-)). Knihu jsem dočetla jen kvůli Výzvě, jinak bych ji odložila. A to to nikdy! nedělám...

Allys
20.03.2019 2 z 5

Rada si prečítam knihy aj z tohoto žánru, avšak konkrétne tento titul mi prišiel veľmi slabý. Hrdinku akože prinútili okolnosti robiť spoločníčku, celú knihu popisuje, ako si to užíva a chce sa vyspať aj s chlapom, čo má priateľa a potom sa urazí, keď niekto zaplatí príplatok (už odpracovaný), lebo ona nieje k.rva :-D Erotické scény pri každom klientovi rovnaké, nápaditosť žiadna. Knihu som čítala v rámci výzvy, pokračovať v sérii určite nebudem.

LenkaGonn
18.03.2019 5 z 5

První kniha ze serie se mi moc líbila. Sex, láska, vášeň, přátelství. Jednoduchý příběh pro puberťačky. Odpočinková četba. Mě se tato kniha líbila moc a rozhodně si i ještě jednou přečtu.

Jancajanc
11.03.2019 1 z 5

Knihu jsem si vybrala podle popisu. Líbil se námět a čekala jsem nešťastnou ženu v hrozné životní situaci, která je donucena dělat práci společnice . Různé typy mužů, a tím nemyslím národnosti. Celá tato kniha mi přišla jako by Mia spala s jedním chlapem, kterému říkala každý měsíc jiným jménem. Žádná nápaditost v erotických scénách, vždy podobný průběh. Ohraní sexy bohatí páni s velkým "pérem". To jak Miu všude "uctívali" jako Bohyni Afroditu nebo jak se s každým kamarádila i poté, když odešla. Připadá mi to nereálně a divné. To jak kniha byla napsaná se mi také nelíbilo. Přišlo mi to jak slohovka napsaná v rychlosti. Bohužel jsem dostala k Vánocům celou sérii, druhý díl jsem přeskakovala a na třetí už nemám náladu.

jana89
14.02.2019 4 z 5

Kniha přečtena v rámci čtenářské výzvy s tématem kalendářního měsíce v názvu... na mě to bylo dost erotiky, ale když toto přejdu, tak na druhou stranu s každým měsícem a novým klientem se hlavní hrdinka naučila něco nového z pohledu vztahů a to se mi na knize líbilo.

NikDisk
02.02.2019 3 z 5

Nooo....???? Jak bych měla začít. Kniha sama o sobě neměla špatný námět. Ale určité pasáže byly velice "sprosté" i na mě. Knihu jsem si kupovala k večerním čtení, aby naladila "atmosféru" doma a to se povedlo. ???? Takže bych měla správně dát ????????

Korsika
23.01.2019 1 z 5

Knihu jsem si vybrala kvůli měsíci v názvu do Čtenářské výzvy, ale budu se muset poohlédnout jinde ... knihu jsem na 70. straně odložila.

Asi jsem i při žánru erotický román čekala něco víc, něco trochu originálního ... ale situace do které se hlavní postava dostane by snad ani tuctovější být nemohla, to jsem tomu ale ještě chtěla dát šanci, ale rádoby psychologický boj hlavní postavy samy se sebou, jestli do toho má jít, přičemž je už od začátku jasné, že jako lehká dívka by byla nejspokojenější + nula romantiky a postelové scény za 0 bodů ... a pak jsem zjistila, že mě vůbec nezajímá, jak dopadne tenhle příběh, natož další v knize a už vůbec další knihy ...

Staré Harlequienky měly proti tomuhle romantiku i za 4*, erotiku za 3* a příběh byl stejný, jen byl na pár stran.

Katuska88
16.01.2019 3 z 5

Upřímně si nejsem jistá, jak mám tuto knihu hodnotit. Na jednu stranu je to v jednom jediném ohledu poměrně zábavné a absolutně nenáročné čtení, ale na stranu druhou... Něco tak naivního a "popelkovského" jsem dlouho nečetla a neviděla, asi ani nikdy nebudu velkým fanouškem tohoto žánru. Myslím si, že po přečtení tohoto díla vzroste popularita povolání "společnice". Protože pokud je to tak úžasné zaměstnání, že vás muži zaplavují tisíci orgasmů a ještě vám za to platí nehorázné sumy, a navíc jsou to všechno tak úžasní fešáci, že jste lepšího nikdy dříve neviděli, tak je to snad povolání snů.
Kniha si najde jistě spoustu obdivovatelek. Za mne taková moderní "harlequinka", kde je v hlavní roli společnice a místo jednoho chlapa jich tam máte více.

andrea4865
12.01.2019 2 z 5

napad dobrý,realizace horsi,strasne mi vadilo jak v knize byli pouze sami nádherní klienti,ze vsech byla hlavni hrdinka hotova a se vsemi se vyspala a pak hlásala ze ona neni kur..,serii sem docetla abych vedela jak dopadne,nektere kapitoly byly nezajimave a me prislo jako by autorka uz nela o cem psat

okeey
05.01.2019 5 z 5

Tohle se četlo vážně samo. Místy dost porno teda, ale celý to doplňuje dost hlubokej emocionální příběh, kterej vás chytne za srdce. Pustila jsem se do této série a dobře jsem udělala, stojí to za to, už se těším na díl další.

kaja3190
30.10.2018 4 z 5

Erotické romány většinou nečtu, ale tohle mě zaujalo a dokonce mě to i bavilo. Některé popisy byly sice už trochu moc, ale přežít se to dalo.

postrach
16.10.2018 odpad!

Není to můj šálek čaje.Ty erotické scény a popisy.jsou na můj vkus moc.Celkem dobré počtení ale ne pro mě.

leanechvilova
13.10.2018 4 z 5

Velmi oddechový příběh. Chvílemi až moc oddechové, takže nemá smysl v tom hledat hlubší zápletku či pointu příběhu. Mia a její chování či rozhodování mi přišlo občas až na ránu. A některé sexuální scény byly až trochu k smíchu. Ale ve finále se mi knížka líbila a romantika a vášeň v ní rozhodně nechyběla. A už se těším na pokračování.

Stephanie92
21.09.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, jelikož za mě byla nevšední. Zajímavý příběh nejen o sexu. Jsem zvědavá na další díl.

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká