Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 549 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

Peťule115
17.04.2017 4 z 5

Povedený kousek - na další díly se těším a určitě si je přečtu :-)
v dalších dílech doufám v nějakýho klitenta darebáka, aby to bylo dramatičtější :-)

aknelka
16.04.2017 4 z 5

Mne se četla dobře, mám tento typ knih ráda, je to pohádka a tak to beru. Hlavně nepletly se mi postavy a jména, vše celkem dobře dopadlo a já se těším na další díly.

sebemi
13.04.2017 3 z 5

Dobře se čte, ale brala jsem to s nadhledem. Neumím si představit, že bych byla každý měsíc s jiným mužem. Navíc, když se hrdinka zamiluje, ale i tak si užívá s jinými. Asi jsem moc velký romantik na toto.

pichova.veru
09.03.2017 5 z 5

Kniha se mi moc pekně četla....Ano, jak píší ostatní, všichni jsou krásní, bohatí...ale i tak to bylo super a já se těším na další díly :)

E.lisabeth
07.03.2017 3 z 5

Chte nechte musim dat knize tri hvezdy, ale jen proto, ze napad je to skvely a ze me zajima jak to dopadne...i kdyz to je asi zjevne :-). Ale proc je to tak lacine napsany? Vsichni jsou uzasny, mlady, dokonaly, postavy bohu....no nevim nevim jestli by to takhle bylo. Porad jsem cekala dve veci, jednu mi dal brezen a staryho, obtloustlyho a neprijemnyho chlapa treba potka nekdy priste :-D. Nevim jestli je to takhle hrozny i v originalu, nebo to zkazil tak moc az cesky preklad, ale na nektera slova (napr. klitoris), jsem byla alergicka uz od zacatku

kikies
26.02.2017 2 z 5

Na knihu se dá dívat ze dvou úhlů. Zaprvé - zajímavý námět, poměrně zajímavá hrdinka, možná zajímavá zápletka s otcem na pozadí, střídání zajímavých prostředí, snaha dostat do příběhu i něco jiného než jen sex.... to lze hodnotit pozitivně. A pak je tu ta druhá stránka - ano, jsme v žánru erotické literatury, přičemž určitě ne na jejím vrcholu. V tomhle směru je to lehce bezduché, triviální a primitivní, asi jako klasické internetové porno - všichni jsou dokonalí, mladí, nádherní, skvěle stavění, perfektně vybavení, vždy připravení, hrdince se všichni samozřejmě líbí, je z nich hned hotová. Navzdory tomu, že předtím žila zřejmě běžným sexuálním životem a s představou sexuální brigády měla docela problém. A jak do toho lehce vklouzla! :D Nikde žádný průměrný obstarožní zákazník s kily navíc, zvláštními choutkami nebo nezvyklými požadavky, všichni Miu rozmazlují a nosí na rukou... jak sladké...

Perry
18.02.2017 3 z 5

Dobře vymyšlený příběh, hlavní hrdinka jde většinou hned k věci, takže chození okolo horké kaše se tady moc nedočkáte :D
Děj hezky plyne a tak nějak se pomalu ale jistě dostanete nakonec :)
PS: Nejvíce mě asi bavil Březen :D
Knížka u mě nepatří k TOPkám v tomhle žánru, ale za přečtení stojí ;)

Ditules
18.02.2017 2 z 5

Erotická série, která naštěstí neobsahuje jen samé postelové scény. Zápletka s otcem je docela zajímavá, ale prozatím v pozadí. Uvidíme...
Jinak čekám, že Pan Leden bude ten pravý.
Únor byla jedna velká extravagantní záležitost. Poznámka bokem - opravdu si někdo myslí, že je Ben Affleck sexy?
Dost se mi líbí ráznost a přístup hlavní hrdinky. Nejvíc asi v části Březen :D
A taky je dost přitažené za vlasy, jak si Mia z každého udělá kámoše...

LennaK
15.02.2017 odpad!

Pro me utrpeni. V pulce jsem to uz vzdala a odlozila ...

alzbeta4340
02.02.2017 3 z 5

Pohádka pro dospělé ženy se zajímavě vymyšleným námětem - každý měsíc jeden muž. Marketingově je to dobrý nápad, předpokládám, že série bude mít čtyři díly. Teď jen aby příběh byl tak zajímavý, aby na celou sérii čtenářky nalákal. V tom vidím největší úskalí - už v této první knize je děj nevyvážený. Leden a březen mě bavily, ale únor nudil (ani intimní scény ho nezachránily). Tak uvidíme. Knižní zázrak tohle není, ale jestli naše knihovna koupí další díl, tak si ho ráda přečtu.

Hanule9
01.02.2017 1 z 5

Ani nevím jestli vůbec označit za přečtenou, protože jsem přeskočila dost stránek. Kniha se mi nelíbila, opravdu je to hodně kýčovité dílo. Všichni jsou krásní, mladí, bohatí (i když bohatí být musí, když si najmou luxusní štětku - teda pardon společnici) a všichni její klienti se k ní chovají úžasně a s úctou jak už se tak klienti ke šlapkám chovají ...
Jedna hvězdička je za to, že jsem knihu nezvládla přečíst, aniž bych nepřeskakovala stránky, a tudíž je možné že na stránkách které jsem nepřečetla je něco zajímavého :-)
Do Pretty Woman to má hoooodně daleko.

evka.bublina
31.01.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila a rychle jsem se do ní začetla. Hlavní hrdinové mi byli všichni sympatičtí a už teď jsem zvědavá, jak to dopadne mezi Miou a Wesem. Ovšem z hlavní hrdinky mám rozporuplné pocity. Ano, je úžasná a ve většině pasáží se mi líbí, ovšem někdy vypustí z pusy něco, co mi ji úplně zošklivý. Naštěstí si vždycky mé sympatie za pár stran vrátí zpět :-) Příběh není nijak složitý, ale přece je zábavný a čtivý. Sexuální scény jsou žhavé a přesně takové, jaké od tohoto žánru očekávám. Pro mě super knížka :-)

orinka3
29.01.2017 1 z 5

Byla jsem prostě zvědavá. Ale po pár stránkách jsem si ujasnila, že děj tam nebude, protože se všecko točí jen kolem jeho nadměrné výbavy a jejích zážitků s tou výbavou. No. Kdybych byla v pubertě, asi bych to přímo hltala. Takhle mi to přijde monotematické a hodně nudné. Navíc, překlad je velice nemotorný a některá slova děj - pokud je tam tedy aspoň náznakově - dočista zabíjejí. Jsem ráda, že jsem za něco takového neutrácela a že to můžu vrátit na regál knihovny.

msjadepaton
15.01.2017 3 z 5

Nečekala jsem od toho vzhledem k žánru vůbec nic, ale docela pozitivně mě překvapila. Už samotný koncept knihy je v tomhle žánru docela originální, i když jsem měla při čtení mnohdy pocit, že co autorka nabrala na originalitě konceptem a celkem i hlavní hrdinkou (která překvapivě není uťápnutá panna, jak je v těchto knihách zvykem, ale docela holka od rány se zkušenostmi), potřebovala si nutně vynahradit na všem ostatním. Ledabylá výmluva na to, aby se nějak rozjel děj a pak už rychle k erotickým scénám. Samozřejmě všichni ti chlapi jsou strašně sexy a hlavně s velkým nádobím a sotva se hrdinky dotknou roztřesou se jí okamžitě kolena. Absolutně nezáleží na tom, jak se chovají nebo co říkají, hlavně že mají vypracované tělo s vybavením pornoherce. To bych ale asi kritizovat neměla, protože to je prostě součást žánru.
Další věc je, že ze tří klientů je jeden Francouz a jeden Ital, přičemž jsem docela zírala, kolik národních stereotypů do nich autorka dokázala vecpat.
Kniha měla chvílemi přesah do nechtěné komedie, kterou pravděpodobně způsobil překlad, ze kterého jsem měla dojem, že ho dělala třináctiletá holka. Překvapivě se mi nezdálo, že by překladatelka měla problém s angličtinou (která tedy u podobných dílek bývá dost nenáročná), ale s češtinou. Spousta slovních obratů byla kostrbatá a nepřirozená, ovšem hotovým ternem byl překlad právě erotických scén, u kterých jsem měla nutkání se nahlas smát.
Na druhé straně měla kniha pozitivní stránky, které mě donutily dát jí průměrné hodnocení.
Jednak se mi líbilo, že se hlavní hrdinka dostává s každým klientem do nového prostředí, které ji nějakým způsobem ovlivňuje a hlavně ona ovlivňuje lidi kolem sebe a to ne jen své klienty. Samozřejmě je naprosto dokonalá a inspiruje každého, komu přijde do cesty, ale to se v tomhle žánru tak nějak předpokládá a mně se docela líbílo jakým způsobem to bylo zpracované. Jistě, pořád je to de facto příběh o prostitutce, ale já jsem měla vždycky docela ráda Pretty Woman :).
I tak bych možná dala pouze dvě hvězdy, kdyby nebylo třetího klienta. Březen mě naprosto nadchl a dokonce jsem kvůli tomu přejela zastávku, protože jsem vůbec nevnímala nic jiného. O březnu bych si klidně přečetla mnohem delší knihu než byla tahle celá, i když to byl vlastně neuvěřitelný slaďák. Ale i tak jsem se u toho konce zubila tak, až jsem z toho slzela. Samotný březnový příběh by si u mě mimochodem pravděpodobně vysloužil plné hodnocení, protože jsem prostě měkkota.
Celkově to tak nějak vychází na takový průměr. Ve svém žánru možná lehký nadprůměr, i když zase tolik jsem jich, pravda, nečetla. Na druhý díl se asi podívám, ale nevím, jestli dokážu přečíst celou sérii.

LadyElisa
31.12.2016 odpad!

Asi jsem čekala něco úplně jiného. Moc mi nesedl styl psaní autorky. Některá slovní spojení jsou kostrbatá a obhroublá. Na další díly nemám sílu.

ankaras
30.12.2016 4 z 5

Nemožné, pohádkové pojetí příběhu, ale i tak dávám 5 a těším se na další díl. Jestli to s Wesem dopadne špatně, tak mě šlehne :).

evonra
18.12.2016

Ach jo....
Další krásná, chytrá, okouzlující, skromná ( jak jinak) hlavní hrdinka v obklopení žhavých milionářských nadsamců , která prostě "musí" šlapat chodník ( milion logických variant nepřipadá v úvahu ), - i když uznávám, že zde se šlape s velkou grácií ☺. Pořád jsem doufala, že se něco stane - no nestalo se...
Ano, i já sem tam sáhnu po knize tohoto typu, ale tohle se nepovedlo.

joslin
18.12.2016 4 z 5

Pro mě příjemné překvapení, tento žánr jsem nikdy nepotřebovala vyhledávat aktivně :D ale když se mi dostane pod ruku, tak se nebráním, že ano :D příběh se odehrává svižně, i když je to desetkrát obrácené, protřepané téma.. tak mě to celkem bavilo.. i když je hrdinka zase nadpřirozeně nadhérná a kolem ní se ochomítaj jen bohatí panďuláci, tak jsem se i zasmála.. doporučuju jako oddech..

Lenka.Vílka
02.12.2016 2 z 5

Při hledání knihy na internetu (nezlobte se na mě, fakt jsem si jí nekupovala) jsem narazila na zajímavou věc. V originále kniha vycházela po jednotlivých měsících. Hned jsem si představovala to nadšení a vzrušení čtenářek s každým novým dílem (jehož počet stránek je roven průměrnému ženskému časopisu, což je taky měsíční čtení). Asi bylo účelem, aby se čtenářka cítila jako Mia. Tedy jako prostitutka. Nic jiného není. Já nechci číst o prostitutce (nehledě na to, že ona si říká honosněji). Myslím, že hodně žen odsoudí ženu, která získává peníze na kraji silnice. Ale jakmile jde o uspokojování pohledných milionářů, je v tomhle případě brána hrdinka za světici a čtenářka jí fandí. V reálném životě si holka najde normální práci, vezme si úvěr nebo založí sbírku (nebo se chytne, drží a nepustí toho, kdo jí jako první ten mega chce dát). Ale potom by děj byl docela nuda. Jo, je to pohádka, jinak ani knihu beru. Ale ani jako dítě mě nebrali všechny pohádky, vybírala jsem si. Co čekat, když každý rok znovu sledujeme Pretty Woman?!

Jedna hvězda za čtivost, ale i tak jsem ráda, že kniha neměla víc stran.
Druhá hvězda za to, že kniha není úplná blbost, jenom mi přišel úplně blbý základ (důvod, proč to Mia dělá. Bylo evidentní, že jí sex za prachy -nebo jen tak- s cizím chlapem nedělá problémy, ta myšlenka mi nevadí. Ale důvod proč s tím začla, je fakt mimo).

andrea4315
30.11.2016 4 z 5

Milý Babouši, jde o erotický román a ano pro ženy. Od porna, jehož jsou zas cíloví diváci převážně muži, se také neočekává dokonce žádný děj, jde to stejný typ pohádky pro dospělé, kdy "hrdinové" jsou krásní, žena nikdy neřekne ne a muž je k neutahání..... Normálního dospělého člověka ani nenapadne přemýšlet o reálnosti, stejně jako nepřemýšlíte o tom, jak může vlk s Karkulkou mluvit. Prostě je to pohádka.
Váš komentář sedí vlastně téměř na všechny knihy označené erotika, přečtěte jich víc ;-) a pak suďte, protože v rámci tohoto žánru, je tato kniha jedna z lepších.
P.S. Po skoro 20ti letém manželství budete rád, pokud bude vaše žena číst tento typ literatury ;-), protože to, jak vy píšete, žhavé povyražení, je naše předehra, na kterou vy muži s věkem nějak lenivíte.

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká