Calaway

Calaway https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380850/bmid_calaway-z7p-380850.jpg 4 18 9

Román Calaway je inspirovaný skutečným příběhem ženy, které souhra událostí změní dráhu úspěšné baletky v trosku, která bojuje o holý život. Příběh plný vášně, utrpení, síle přátelství a lásky.

joanb
13.06.2022 4 z 5

Kniha podle skutečné události, kdy došlo k domácímu násilí a hlavní hrdinka bojuje s následky jak fyzickými, tak psychickými. Je to hrdinka, že se dokázala od muže odstřihnout a začít znovu, ale navazování dalšího vztahu je komplikované. Za mě moc zajímavý příběh, který se dobře čte. Konec byl pro romantické duše ;o).

Kerberos
19.02.2021 3 z 5

Námět není špatný,mnoho žen si nechá ubližovat a nedochází jim ,že se časem bude jednat o boj o přežití.Knize by prospělo kdyby byla utlumená romantická linka.

micha-ella
11.10.2020 1 z 5

Jak tohle komentovat? Pomůžu si tím, že namátkou vyberu tři věty z této knížky:
,,Duše se jí vznášela na obláčcích něhy."
,,Tichý pláč byl jejím jediným společníkem".
,,Lež jí ležela v srdci."
A jeden popis osoby: ,,Nádherně vlnité vlásky v barvě čokolády, oči pomněnkově modré, lemované krásnými hustými černými řasami a obočím, které bylo dokonalé. Už teď měla ta malá bytůstka rty smyslné, plné a krásné. Byla křehká jako andílek..." no, stačí, že jo?
A taky tam bylo pár hrubek. Zas se to od sté stránky dalo jen přeskákat.

DominaCZ
04.01.2020 3 z 5

Jak zde píšete, ač je "dobře" že je to pravdivým příběhem, je to zromantělý a red knihovničkou a lásečkou a překáží mi to. Najednou je vše zlé pryč a najednou má plastikovu ženu za kámošku a lásečka je zpět a vše je ok a new friends are here ... to mi vadí ta druhá půlka knížky, proto za tři.

anicka6694
21.12.2019 5 z 5

Zajímavý příběh, jen jsem se občas ztrácela v tom, kdo co říká. Autorka vasto preskakuje mezi více osobami. Tesim se na film

Doubravka1975
07.02.2019 2 z 5

Z knihovny jsem si půjčila ještě tuhle a dala jí po Sarah šanci. Opět prý podle skutečnosti, je to lepší i uvěřitelnější. Začátek hustý, ale od půlky taková pohádka. Na film se ze zvědavosti podívám.

jana.hud
22.11.2018 4 z 5

První polovina knihy perfektní - splňuje,co se od ní čeká.
Druhá část už pro mně byla trochu na způsob červené knihovny. Ale to nic nemění na tom,že kniha se výborně čte, byť se se jedná o velice závažné téma, kterým je domácí násilí. Jen koukáte, co za zlo umí člověk vyprodukovat,aby ublížil druhému. Ke čtení určitě doporučuji.

KarelDrbal
08.09.2018 5 z 5

Skvělá knížka, která byla nedávno uvedena na trh. Jak se říká čte se jedním dechem. Emoce, vášně, napětí... Určitě doporučuji. Snáhím předešlé dvě knihy od paní spisovatelky Castillo Sarah i Kriminál. Doufám, že to budou skvělé knížky jako je Calaway...

bara595
05.06.2018

kniha která je velmi krásna , nedovoluje zastavit a přestat číst,, parada . knihy teto autorky mají velké kouzlo četla jsem vše co napsala

pro ženy zfilmováno romantika podle skutečných událostí

Zora Castillo
česká, 1966