Čakry & Čínská medicína: léčba příčiny nemocí

Čakry & Čínská medicína: léčba příčiny nemocí https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94684/cakry-cinska-medicina-lecba-priciny-nemoci-94684.jpg 5 1 1

Kniha popisuje sedm velkých a dvacet jedna malých čaker a vysvětluje, jak je každá z nich spojena s tělesnou aurou, meridiány, klíčovými body, žlázami s vnitřní sekrecí, autonomní nervovou soustavou a měnící se symptomatologií. S důrazem na to, jak používat čakry v léčbě chronických fyzických a emocionálních stavů – jako je např. osteoartritida, revmatická artritida, bolesti v kříži, nespavost, hypertenze, deprese a menopauzální symptomy – Cross vše hloubkově, ale jednoduše vysvětluje, aby bylo možné jeho techniky jednoduše následovat. S inspirujícími příklady stejně jako s dodatky, jak používat měděné a zinkové jehly a biomagnetiku s čakrami, je tato kniha všestranným průvodcem pro akupunkturisty a další praktiky, stejně jako pro studenty, kteří se o toto téma zajímají.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Acupuncture and Chakra Energy System , 2008

harena
20.02.2018 5 z 5

Tak tady jsem sáhla vedle, tato kniha je určená těm, kteří se už léta zajímají o akupunkturu, provozují ji nebo zcela vážně ji dělat chtějí. Sám Doktor John Cross tady píše, že by rád přivítal každého, kdo by otestoval jeho závěry v kontrolních experimentech. Za "symptomatické píchání špendlíkem" pak považuje to, co se učí v krátkých kursech, kdy akupunkturu používají k úlevě od bolesti s použitím spouštěcích bodů. " A to není akupunktura."

Knihu jsem prošla celou, je tu třeba diagnóza jazyka, diagnóza pulzu, léčba nemocí pomocí čakrové akupunktury, biomagnetika atd. Je to zajímavá a inspirující kniha, kterou bych doporučila každému, kdo se již akupunkturou zabývá.

John R. Cross
skotská, 1947