Čaje, které léčí a působí zázraky

Čaje, které léčí a působí zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46514/caje-ktere-leci-a-pusobi-zazraky-46514.jpg 4 3 2

Podtitul: Neznámé recepty slavného tyrolského lékaře MUDr. Leonharda Hochenegga V této knize předkládá dr. Hochenegg poprvé dosud tajné recepty čajových směsí. Recepty jsou sestaveny abecedně: nejdříve ve větších souvislostech a potom podle jednotlivých obtíží, kde jsou popsány všechny důležité nemoci podle příznaků. Závěrem je uveden konkrétní případ působení a léčebný úspěch předepsaných čajů a různé doporučené sestavy čajových směsí pro léčení. Jeho recepty, zdůrazňuje, by měly být něco jako domácí lékárnička, která nemůže nahradit odborníka. Používá pro své směsi tisíce bylin z Evropy a z Asie. Účinek přírodního lékařství je v každém případě pozitivní. Kdo se jím zabývá, je přímo sváděn k tomu, žít rozumněji. ... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Pragma

Heiltees, die Wunder wirken

Nibiru
28.12.2014 3 z 5

Kniha je užitečná a hodnotím ji celkem kladně, ale chybí mi v ní rozsáhlejší přehled nemocí, hlavně těch vážných. Je dosti obecně pojatá. Ale čajové směsi jsou dostupné a lze si vybrat z několika kombinací na různé zdravotní neduhy.

Renik
25.01.2012

Knížku mám půjčenou a nečtu ani v souvislosti jen nahlížím na nové recepty na čajové směsi a dávám si znovu a znovu do paměti léčivé zázračné působení bylinek. Přehledné je členění nemocí a neduhů, krátká ponaučení k tomu a k tomu recepty na čajové směsi i s gramáží.

čaj

Anita Höhne
rakouská
2000  80%Čaje, které léčí a působí zázraky
1992  80%Ako neochorieť

Kniha Čaje, které léčí a působí zázraky je v