Bytosti ze záhrobí – Duchové a přízraky

Vydej se na strašidelnou cestu do záhrobí! V našem úžasném obrazovém průvodci najdeš spoustu zajímavých informací o bytostech, jejichž existence je opředena záhadami a tajemstvím. Správnou atmosféru navodí trojrozměrné digitální ilustrace, díky kterým bytosti z temnot na stránkách knihy takřka ožijí. • vstoupíš do pochmurného světa duchů a přízraků • dozvíš se, jak se z lidí stávají duchové • poznáš, jak pracují lovci duchů a koho vlastně honí • zjistíš, kde všude se můžeš potkat s Bílou paní Tak se pusť do čtení a užij si skvělou strašidelnou zábavu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287062/bytosti-ze-zahrobi-duchove-a-prizra-XLP-287062.jpg 21

The Dark Side Ghosts And Other Spectres (2010)

Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Fragment (ČR)

Joges
07.10.2016

Knihou jsem listoval jen zběžně. Popravdě moc mě nenadchla. Velký formát, velká písmena, deset stručných kapitol, fotografie nic moc - to vše je pro čtenáře od 9 let. Děti možná vyleká a starším nic neřekne. Pokud se do ní náhodou začtete, máte ji za hodinu přelouskanou.

Anita Ganeri

Anita Ganeri