Bytí - životní filosofie

Bytí - životní filosofie https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146611/byti-146611.jpg 4 28 6

Český biotronik představuje svoji koncepci života a bytí v celém vesmíru. Zachycuje zákonitosti, vývoj a smysl veškeré existence.

Pettato
25.04.2022 4 z 5

Zajímavá kniha o bytí a existenci, jsou v ní propojené pozemské i duchovní zákonitosti. Kdo hledá odpovědi na životní otázky, může ve slovech pana Zezulky najít odpovědi...

RyonMathrin
01.03.2022 5 z 5

Otázku života, vesmíru a vůbec v této knize sice nenajdete… ale hodně se jí přiblížíte. Netušil jsem, že jde propojit filosofii a víru (nechce se mi použít výraz náboženství, i když v některých souvislostech by bylo také výstižné).
Pan Zezulka byl bezesporu zcela výjimečný člověk. To, co nám v této knize sděluje, je něco úžasného. Doslova epochálního. Podle mého názoru je vše nejzajímavější tím, jak se mnoho věcí přirozeně propojuje (živly, reinkarnace, řád vesmíru… atd.) Dále pak tím, že nic nevnucuje, svou pokorou. Jaké téměř zapomenuté slovo v dnešní době…
Doporučuji všem. Zejména však hledačům, nebo těm kteří věří v něco, ale neumí se ztotožnit s žádným ze soudobých a/nebo oficiálních proudů.
Související weby:
www.dub.cz – Duchovní univerzita Bytí (Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky)
www.josefzezulka.cz

Elea
18.02.2022 4 z 5

Ať už s názory knihy souhlasíme nebo ne, určitě stojí za přečtení.

michalk303
03.04.2019 5 z 5

Jako hledající jsem četl více knih různých směrů a každá nějak přispěla svým dílem do skládačky, ale pak jsem se dostal (tuším těsně po revoluci) ke knize "Bytí - životní filosofie" a tato nejvíce ovlivnila můj život - najednou bylo vše "jasné", logické, jedno zapadalo do druhého. Další knihy pak už pro mne byly jen potvrzením těchto myšlenek... Kniha Bytí je na internetu zdarma zde: https://www.dub.cz/cs/josef-zezulka-byti-zivotni-filosofie-online

Avalong
20.02.2019 5 z 5

Hlboké ale náročne. Treba viac príjmať ako nad obsahom mudrovať.

cernydrak
19.10.2018 5 z 5

Snad nejdůvěryhodnější pohled na to, jak funguje Vesmír a vůbec existence sama.

Josef Zezulka
česká, 1912 - 1992