Být nejlepší

Být nejlepší https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28837/byt-nejlepsi-28837.jpg 4 56 6

Emma Harte série

Závěrečný svazek ságy o potomcích ženy, která se povznesla mezi nejzámožnější ženy Anglie.

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

To be the best , 1988

Nofar197
25.06.2023 2 z 5

Poslední díl trilogie jen potvrdil mou domněnku, že smrti zakladatelky impéria měl tento příběh skončit. Děj se tristil a zkrátka nezaujal.

Zlatinka.Emilly
27.08.2020 5 z 5

Poslední díl trilogie se mi líbil o něco méně, prostě příběh začal Emou a v případě, kdy zemřela už se jednalo o jiný směr, který mě tak moc nebral. Ale i tak dávám 5 hvězdiček, kdybych mohla, tyhle knihy ohodnocuje desítkou. Nejvíc mě bylo líto Madeline, ach jo ... takový je život.

knihovniceS
04.07.2020 4 z 5

Dočetla jsem třetí díl, který se mi líbil víc než prostřední, příběh má opravdu spád a situace byly chvílemi na mrtvici (kapesník v pohotovosti), akční do samého závěru. Hovorová čeština mi nevadila. Škoda, že už je konec.

Pavelpi
21.08.2019 3 z 5

Já jsem s tím moc nadšený nebyl.Čekal jsem to trochu jinak.S tou hovorovou řečí mají předchozí hodnotitelé plnou pravdu.Knize to moc nepomohlo.

dasi
18.12.2014 4 z 5

Závěrečný díl ságy se mi moc líbil, měl spád a napětí. Souhlasím však s tím, že užívání hovorového jazyka mě přišlo nevhodné a rušivé.

Vojslava
27.10.2014 4 z 5

Závěrečný díl se mi líbil víc než prostřední - příběh měl rozhodně lepší spád a nevlekl se až do samého závěru. Jen je škoda toho násilně aplikovaného hovorového jazyka - opticky to spíše ruší než by to pomáhalo představě mluvené řeči; to je ale spíš problém překladu. Jinak se mi kniha četla velmi pěkně.