Jsem holka. Co s tím?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Středoškolačka Lottie má plán. Odmaturuje se samými jedničkami, dostane se na Cambridge, stane se předsedkyní vlády, změní svět! Jenže když ji cestou do školy na ulici obtěžují dva dělníci, uvědomí si, že svět je potřeba začít měnit hned. A tak přijde s novým plánem: založí si vlog, pomocí kterého začne bojovat s všudypřítomným sexismem. Pomáhají jí nejen nejlepší kamarádky Evie a Amber, jejichž příběhy vyprávějí první dva díly série, ale taky nadějný filmař Will. Ten jí sice zpočátku úplně do oka nepadne, ale čím víc času spolu tráví, tím víc oba zjišťují, že protiklady se přitahují. Třetí díl série pro holky, které chtějí změnit svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406451/jsem-holka-co-s-tim-iJk-406451.jpg 4.313
Série

Být holka je dřina / Klub okašlaných báb 3.

Žánr
Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno · #booklab
Orig. název

What's a Girl Gotta Do? · 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jsem holka. Co s tím?

Přidat komentář
SknihouVrukách
13. září

Konečne som dočítala posledný diel sériu Klub okašľaných báb a bolo to opäť super. Hlavné hrdinky boli opäť bombastické. Celá táto série sa strašne rýchlo a jednoducho číta. Páčilo sa mi, že autorka do knihy zakomponovala kyberšikanu. Čo mi na knihe vadilo, bolo to, že hlavná hrdinka to občas veľmi preháňala z jej projektom.
Moje vekové odporúčanie : 14+

Koloušek666
23. června

V knížce jsem teprve na začátku, ale nedá mi to, abych už teď nenapsal, že jsem velice zklamaný z překladu. Velice nečtivý, kostrbatý, nekreativní, spousta promarněných příležitostí využít možností češtiny. Rádoby-cool mluva mládeže, která neodpovídá realitě. Jsem na stránce 40 a už se to jen těžko zlepší. To mě fakt mrzí, měl jsem si to koupit v angličtině. Škoda, YA knih s tématem feminismu se moc na českém trhu nevidí. A z toho mála YA románů, co jsem kdy četl v ČJ, většinou byli přeložené pěkně (např. Fangirl).

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Holly Bourne
britská

Kniha Jsem holka. Co s tím? je v

Právě čtených1x
Přečtených13x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce29x
Chystám se číst19x
Chci si koupit6x