Bylo nebylo - Pohádky pro nejmenší

Bylo nebylo - Pohádky pro nejmenší https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102889/bylo-nebylo-pohadky-pro-nejmensi-102889.jpg 5 62 14

Pohádky o perníkové chaloupce, o Palečkovi, o slepičce a kohoutkovi, o Smolíčkovi a mnoho dalších ve výběru a úpravě pro děti od 4 let s barevnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.

adelkas
29.07.2023 5 z 5

Krásná klasická sbírka pohadek i když některá slova se nepoužívají, tak jsem četla po svým, aby dcera rozuměla.

dancadragneel
19.01.2023 2 z 5

U nás pohádky moc úspěch neměli. Je to psané slovy, které deti už neznají a tak bylo pro ně těžké udržet pozornost.
Za mě pěkné a ilustrace jsou překrásný. Za naše děti nuda...

dzejkbeltygros
29.05.2022 3 z 5

Jedna z mých oblíbených knížek z dětství, ale když jsem si ji četla teď jako dospělá, tak mi přijde taková nic moc. Pohádek se mi líbilo jen pár. Ale ty ilustrace jsou krásné pořád. A vzhledem k těm vzpomínám hodnotím 3 hvězdičkami.

ddkk
04.05.2022 5 z 5

Další sbírka klasických pohádek Boženy Němcové. U nás od malička vítězí "pernikajda" ... A ilustrace Heleny Zmatlíkové v dětských knížkách jsou vždycky jistota!

Lucissia
09.04.2022 3 z 5

No nevím, jako úplně nejzábavnější pohádky to nebyly, dopředčítáno, ale už po ní nesáhnu. Ale cením ilustrace paní Zmatlíkové. :-)

IVANA0123
07.04.2022 5 z 5

Klasické pohádky jsou nejhezčí a tady se projilo dílo skvělé spisovatelky a úžasné ilustrátorky . Knížka je moc pěkná. Docela mě ale překvapilo, jak se tyto klasické pohádky někdy liší od těch novějších, upravených verzí. Třeba v pohádce "O perníkové chaloupce" po peci a lopatě není ani stopa... 5*
(4/22)

HancaB82
22.05.2020 5 z 5

Pohádky Boženy Němcové nezklamou. Synovi jsem ráda četla a syn poslouchal. Kniha moc hezky ilustrovaná. :-)

Plague
11.10.2019 5 z 5

V antikvariátu jsem našel tenhle stroj času, který mě teleportoval zpátky do dětství. Nádherné pohádky doprovázené nádhernými kresbami.

LivN
28.01.2019 5 z 5

Tak to je pecka!!! Konečně jsem ji našla. Nemohla jsem si vzpomenout jak se knížka jmenovala...

Aknel26
04.01.2019 5 z 5

Tato sbírka obsahuje klasické pohádky, jako je Smolíček, Chytrá horákyně, Paleček, O slepičce a kohoutkovi či o Kmotru Matějovi, je plná krásných ilustrací paní Zmatlíkové a jednotlivé pohádky nemají moc stran, takže jsou vhodné i pro ty nejmenší děti.
Je to má nejoblíbenější knížka pohádek z dětství a teď z ní s úspěchem předčítám i synovi.

veronie
14.05.2016 5 z 5

Nádherné pohádky doplněné překrásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové. K této knížce se ještě jistě vrátíme a znovu si ji s dcerkou přečteme.

jitka7
27.06.2015 5 z 5

Tohle je nádherná knížka - kouzelná. Strašně jsem ji milovala

Miru
18.05.2012 4 z 5

Kouzelná knížka s kouzelnými ilustracemi :-)

WEIL
12.08.2011 5 z 5

Jedna pohádka je hezčí než druhá, proto se čtou dobře. A vždy z nich vypadává i nějaká ta moudrost pro život.

pro děti

Božena Němcová