Bylo nebylo

Pohádky o perníkové chaloupce, o Palečkovi, o slepičce a kohoutkovi, o Smolíčkovi a mnoho dalších ve výběru a úpravě pro děti od 4 let s barevnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8028/bylo-nebylo-XJk-8028.jpg 4.748

Kniha Bylo nebylo

HancaB82
22.05.2020

Pohádky Boženy Němcové nezklamou. Synovi jsem ráda četla a syn poslouchal. Kniha moc hezky ilustrovaná. :-)

Plague
11.10.2019

V antikvariátu jsem našel tenhle stroj času, který mě teleportoval zpátky do dětství. Nádherné pohádky doprovázené nádhernými kresbami.

LivN
28.01.2019

Tak to je pecka!!! Konečně jsem ji našla. Nemohla jsem si vzpomenout jak se knížka jmenovala...

Aknel26
04.01.2019

Tato sbírka obsahuje klasické pohádky, jako je Smolíček, Chytrá horákyně, Paleček, O slepičce a kohoutkovi či o Kmotru Matějovi, je plná krásných ilustrací paní Zmatlíkové a jednotlivé pohádky nemají moc stran, takže jsou vhodné i pro ty nejmenší děti.
Je to má nejoblíbenější knížka pohádek z dětství a teď z ní s úspěchem předčítám i synovi.

veronie
14.05.2016

Nádherné pohádky doplněné překrásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové. K této knížce se ještě jistě vrátíme a znovu si ji s dcerkou přečteme.

jitka7
27.06.2015

Tohle je nádherná knížka - kouzelná. Strašně jsem ji milovala

Miru
18.05.2012

Kouzelná knížka s kouzelnými ilustracemi :-)

WEIL
12.08.2011

Jedna pohádka je hezčí než druhá, proto se čtou dobře. A vždy z nich vypadává i nějaká ta moudrost pro život.