Bylinky pro děti a maminky

Bylinky pro děti a maminky https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194302/bmid_bylinky-pro-deti-a-maminky-NN3-194302.jpg 5 17 8

Knížka je určená pro všechny maminky, které chtějí používat dostupné přírodní prostředky pro zdraví své a svých dětí. Publikace je přehledná a především srozumitelná pro české maminky, zaměřuje se na využití fytoterapie a zdravé přírodní stravy v těhotenství, při kojení, v mateřství a pro děti. Vychází z lidových tradic, nabízí zdravé recepty a nápady na využití rostlin při tvoření s dětmi.... celý text

mirka0586
21.05.2022 5 z 5

Je výborná, mám jí na noční stolku a listuji v ní po celý rok...

maminkoutek
24.03.2020

Kniha přináší ucelené informace o bylinkách. Je hezká, přehledná a plná inspirativních tipů. Jako mamince se mi moc líbí, že je zde zmíněno, jestli jsou bylinky vhodné v těhotenství, kojení nebo pro děti a v čem pomáhají.

Merlinit
03.02.2020 5 z 5

Výborná a inspirativní.

Katka2382
06.02.2018 5 z 5

Tak tohle je moje bylinková bible,minimálně jednou týdně v ní hledám,listuji a nacházím co potřebuji.Vřele doporučuji všem kdo raději sáhnou po bylince než po pilulce.

AndreaP.
08.08.2017 5 z 5

Úžasná kniha, kterou jsem si po půjčení z knihovny pořídila také domů.

jakafe
17.09.2015 5 z 5

Nejsem dítě, ani maminka, ale přesto mám tuto knihu z těch bylinkářských velmi, velmi oblíbenou. Originálně roztříděno podle ročních období, vyčerpávající informace a různé možnosti využití u každé bylinky, samozřejmě spolu s fotografiemi a obrázky, pěkně graficky ztvárněno. A vylíčeno tak, že chcete od knížky vyběhnout do luhů, hájů a lesů a sbírat léčivé dary přírody.

Gizminek
23.05.2015 5 z 5

Moc hezká a přehledná kniha o bylinkách, jejich účincích a využití. U každé bylinky je zároveň napsáno, jestli je vhodná pro děti a těhotné a kojící ženy. Zrovna jsem si udělala salát z listů pampelišky a pochutnala jsem si :-) - knihu doporučuji!

Lady Rovena
30.11.-0001 5 z 5

Tato knížka se mi moc líbí :o) Doporučuji všem, kteří se zajímají o bylinky a alternativní způsoby léčby. A také všem maminkám.

bylinky pro děti léčivé rostliny bylinkářství

2009  99%Bylinky pro děti a maminky
2019  100%Bylinky pro děti a maminky 2

Kniha Bylinky pro děti a maminky je v