Byla jednou koťata

Byla jednou koťata https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309569/bmid_byla-jednou-kotata-wJv-309569.jpg 4 128 30

Byla jednou koťata série

Večerníček série

0. díl

Dobrodružství kočičích kluků Macourka, Canfourka, kočičky Pacičky a jejich rošťáckého kamaráda Kočičáka už děti znají z televizních večerníčků. V knižní podobě vycházejí počtvrté a nad jejich lumpárnami se pobaví jistě i mnozí rodiče. Navíc v knížce najdete i oblíbenou písničku, která večerníček doprovází.

Naďa2411
08.12.2023 5 z 5

V aknize jsem si připomněla oblíbené kočičí večerníčky. Povídky jsou zábavné a na konci pohádky vždy autor řekne malému čtenáři poučení.

mataaskorice
06.12.2023 4 z 5

Čtyřletou dceru příběhy bavily. Na konci každé kapitoly jsme si zanotovaly známý nápěv z večerníčku, s textem vždy upraveným podle děje daného příběhu. Pohodové předusínací počtení o kočičích uličnících.

Cassidy.L
24.06.2023 5 z 5

Příběhy malých kocouřích kluků a Pacičky vždy potěší :)

dájavídek
24.05.2023 5 z 5

Kniha která mě moc pobavila!

Marticka79
09.05.2023 5 z 5

Kniha Byla jednou koťata se nám moc líbila. Krásné příběhy malé poslušné kočičky Pacičky a malých rošťáků kocourků Macourka a Canfourka. Moc se mi líbilo, jak spisovatelka Ljuba Štíplová vyzdvihla, že z každého lumpačení malých kocourků vyplývá nějaké to ponaučení pro život, které si aspoň naši kluci vzali k srdci. :-) Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

Péťa Z.
23.05.2022 4 z 5

Pěkné čtení pro malé lumpy do školky. :-) Knížku si pořídíme i domů.

Zlatinka.Emilly
21.01.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka o dvou kocourkách a kočičce Pacičce. Neposedové, tak jako dětičky, kterým jsem tyto pohádky četla. Kniha doplněná krásnými obrázky.

m_martina
25.11.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem četla spolu s vnučkami a všem se nám moc líbila. A vnučkám se moc líbí i Večerníček, hlavně kvůli písničce.

ElikaS
11.02.2021 5 z 5

Další z knížek, které jsou super na čtení před spaním. Příběhy nejsou moc dlouhé, jsou vtipné. Kočičáci tropí jednu lumpárnu za druhou, což mají děti rády. Pohádky v sobě mají ale i výchovný prvkem, kterým kocourci vše napraví. Syn ocenil i písničky na konci příběhu a společné čtení jsme si užívali.

opic 12
13.12.2020 4 z 5

Kočičí knížka plná kočičáků.Chlupatých nadělení a tlapiček k pomuchlání :)
Jsou to takový pohodový roštáci s kterými je fajn strávit pár příjemných večerů,třeba doma v postýlce na dobrou noc.
Příjemně kapánek výchovná pro ty naše kotátka.Vše je dobře vyvážené a netlačí tolik na pilu.
Celkový dobrý pocit s veselými ilustracemi je k nezaplacení.

Niky91
30.06.2019 2 z 5

Pro děti, ale ne moc zajímavý příběh.

jarki
12.04.2019 3 z 5

Klasika a zábavná.

Hani77
03.01.2019 5 z 5

Tato knížka byla nejoblíbenější u mé (tehdy dvouleté) dcery. Četly jsme ji pořád dokola a pořád ji bavila. Ve 2,5 letech uměla přeříkat slovo od slova 1,5 stránky první kapitoly, jak trhali zub ☺. Večerníček je taky super, moje srdcová záležitost.

Ishir
13.03.2018 5 z 5

moc hezké pohádky

Jessybelle
11.01.2018 5 z 5

Kočičáci jsou prostě super, jen jsem se zadrhávala na jménech. Děti ocenily spoustu obrázků i písničku na konci.

Jéňa2008
20.11.2017 4 z 5

Hezké příběhy tří koťat, která dělala různé vylomeniny, zabavné. Líbila se mi na konci každého příběhu písnička.

Jane007
08.11.2017 5 z 5

Velice krásné pohádky. Se synem jsme si čtení užili.

Tapeworm
23.10.2017 5 z 5

Pohádky se nám moc líbily, veršované ponaučení na konci ještě víc :) A v knížce jsou i moc hezké obrázky.

martinkaLLL
14.03.2017 2 z 5

Nelíbila se nám jména kocourků. A je to takové nijaké ty pohádky.

veronie
20.02.2017 5 z 5

Příběhy kočičáků jsou super. Jsou nejen vtipné, ale i poučné.

kočky

Autoři knihy

Ljuba Štíplová
česká, 1930 - 2009
Josef Váňa
česká, 1931 - 1978

Kniha Byla jednou koťata je v