Byla jednou koťata

Koťata Canfourek,Macourek a Pacička a jejich příhody tentokrát v knižní podobě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26224/byla-jednou-kotata-26224.jpg 4.461

Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Ishir

moc hezké pohádky

Jessybelle

Kočičáci jsou prostě super, jen jsem se zadrhávala na jménech. Děti ocenily spoustu obrázků i písničku na konci.

Jéňa2008
20.11.2017

Hezké příběhy tří koťat, která dělala různé vylomeniny, zabavné. Líbila se mi na konci každého příběhu písnička.

Jane007
08.11.2017

Velice krásné pohádky. Se synem jsme si čtení užili.

Tapeworm
23.10.2017

Pohádky se nám moc líbily, veršované ponaučení na konci ještě víc :) A v knížce jsou i moc hezké obrázky.

martinkaLLL
14.03.2017

Nelíbila se nám jména kocourků. A je to takové nijaké ty pohádky.

veronie
20.02.2017

Příběhy kočičáků jsou super. Jsou nejen vtipné, ale i poučné.

Jitka_Roškotová
04.02.2017

Macourek, Canfourek, Pacička, Kočičák, Mour a Micka - to jsou další úžasné pohádkové postavičky, na které si pamatuji již ze svého dětství. Knížku jsem jako malá milovala a teď si ji oblíbila i má dcerka. Moc se jí líbí tihle kočičí uličníci, kteří vymýšlejí nejrůznější lumpárny a povinnostem se vyhýbají jako čert kříži. Příběh o tom, jak prodali krk a uši, si dodnes pamatuji skoro nazpaměť. Většina příběhů navíc končí nějaký poučením a nenásilnou formou děti naučí správným způsobům. Momentálně tuhle knížku čteme každý večer před spaním a pak si ještě zazpíváme úžasnou písničku, která zakončuje každou kapitolu...

Monike
31.01.2017

Paradni vzpominka na detstvi☺

tatafa
07.01.2017

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

arket
17.12.2016

Hezké příběhy s poučením. 2r synovi se líbily.

Taťka Hraboš
19.10.2016

Roztomilé příběhy se slušnou dávkou humoru, takže bavily nejen obě naše děti, ale i mě jako večerního předčítače.

Lucissia
18.10.2016

Příjemná klasika, která nikdy nezklame. Synovi se příběhy koťat moc líbily, určitě nejen proto, že pohádku z večerníčků zná. I mně se moc dobře předčítalo, přidávám k top knihám, ke kterým se budeme vracet. :-)

Zlobidlotedy
27.08.2016

Moc hezké příběhy malých rozpustilých koťátek

notburga
18.08.2015

Pěkně napsané se zajímavými ilustracemi (v každé kapitole je alespoň jedna série obrázku z textem zapadajícím do vyprávění, na který menší děti baví ukazovat.). Trochu nás zklamalo, že příběhy se v mnoha případech liší od televizních příběhů, což bylo pro moje děti zklamáním.

MartinaF
06.07.2013

Kdo by neznal tyto dva vykutálené koucourky, má hodně co dohánět. Podle stejnojmenného televizního večerníčku z roku 1977 vznikla i tato knížečka se šesti veselými příběhy, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.

Marika Vanova
01.09.2012

Moc hezké příběhy dvou "zlobivých" kocourků a "poslušné" kočičky.