Byl jeden dům

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

I když je knížka Byl jeden dům tak malá, je v ní ukrytý celý jeden nekonečný svět dětské fantazie. Je určena dětem, které se učí číst a rádi nosí po kapsách nějaké to malé tajemství. Dospělí v ní najdou jak motivy lidové říkanky, tak inspiraci současnou světovou pohádkou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21066/byl-jeden-dum-21066.jpg 3.613
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Baobab
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Byl jeden dům

Přidat komentář
muchomurka
30.12.2020

Asi nejsem ta správná umělecká duše, která v knize najde všechno a ještě kousek navíc. Mně se nelíbila, nepochopila jsem ji. Ano, má podporovat fantazii, ale u mě to nefungovalo. A aby byla snová, byla příliš hrubě nakreslená. Za mě tedy určitě ne, vracím do knihovny, snad ji ocení někdo jiný.

tereza2787
21.03.2020

Na první pohled se knížka zdá malá a dosti nenápadná. Až při čtení této knížky objevíte její pravý potenciál a kouzlo v ní ukryté.


M-arta
09.12.2017

V jednoduchosti je síla! :-)
Ač je tohle na první pohled snad málo nápadná a útlá knížečka,
zaslouží si daleko více pozornosti a jistě ji ocení nejen začínající čtenáři, ale také výtvarníci, snílci, češtináři, grafici, radůstkové a hračičkové... Moc ráda ji doporučuji.

Celou ji vytvořila a vymyslela jedna úžasná maminka dvou holčiček
a protože je současně taky výtvarnice a divadelnice, je to na knížce mile znát...
Jednoduchý příběh plný fantazie založený na celkem známém říkadle "Byl jeden... ,a v něm... ,a v něm..." autorka nádherně neokoukaně rozvinula a doplnila sadou naprosto parádních grafik...

Knížka je samozřejmě vhodná i k předčítání předškolákům, ale sama jsem ji nenápadně nechala uležet až k prvním samostatným čtenářským krůčkům svého dítěte (náš prvňáček byl tenkrát samozřejmě naprosto nadšen - stejně jako já).

Maryška
22.08.2017

Moji synkové ji milují. Je to zvláštní knížka, snová, záhadná, trochu surrealistická, po prvním čtení jsem byla až zaskočená. Dává ale velký prostor fantazii, pobízí ji, a to i krásnými ilustracemi... po dočtení kluci vždycky udělají zasněné "jééé".