Poslední válečná stezka

Poslední válečná stezka https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99643/bmid_posledni-valecna-stezka-w9r-99643.jpg 5 5 4

Buyukas série

Druhá část dobrodružného románu popisuje osudy apačského náčelníka a několika Apačů, kteří se osvobodili při policejní eskortě.

DuncanIdaho
05.10.2022 5 z 5

Tento díl trilogie pokračuje v duchu toho prvního. Kniha se čte lechce a dost rychle. Kdo není přivznivce stylu pif paf, tak se určitě při čtení pobaví. Jediné co mi na knize vadí, je množství anglických výrazů. To mohl autor dát v češtině, když je ten Čech.

Luigi1
05.05.2022 5 z 5

Apačský náčelník Buyukasov prchá před armádou osvobodí zajaté Apače-Tonty a prchá.při útěku doplní zásoby a munici.

pablovendat
16.11.2014 5 z 5

Buyukas to rozjíždí:
Psanec a náčelník Apačů-Tontů Buyukas společně s pěti Pimy, černým Solomonem a bílým rangerem utíká pronásledován armádou.
Mezitím z rezervace v San Carlos uprchne tlupa Apačů-Tontů, ale vojáci je chytí a většinu zmasakrují. Buyukas však zbylé zajaté Apače osvobodí, takže jeho tlupa nyní čítá 15 osob. Střetnou se s 200 vojáky, ale Buyukas je hravě vyřadí z boje, když jim ukradne všechny koně. Poté prchá k městu Why, kde doplní ve vojenském skladišti zásoby a munici.

vitavita
09.02.2013 3 z 5

Druhý díl o apačském náčelníkovi Buyukasovi - výborné počtení ...

westerny

Warren P. Gratias (p)
česká, 1955
1992  80%Pronásledování
1994  89%Kostky jsou vrženy...
1995  86%Zločin a vzdor
2014  93%V erbu Progres
1992  83%Odplata

Kniha Poslední válečná stezka je v