Parker zneškodní plážový klan

Parker zneškodní plážový klan https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164766/bmid_parker-zneskodni-plazovy-klan-164766.jpg 3 2 1

trudoš
16.10.2019 2 z 5

Čekal jsem hrůzu a on příběh pro jednou docela funguje, tedy až na nudné finále, které by si zasloužilo výbušnější koncovku. Ale jak už jsem si zvykl na pravidla hry, docela jsem se i bavil jednoduchou komikou. Bohužel, opakování některých frází milou atmosféru úspěšně zazdilo. Pojetím pak vyprávění připomíná italské komedie s Terencem Hillem a Budem Spencerem, takže si člověk užije spoustu fackování nepříliš inteligentních gangsterů. Curd H. Wendt drží zápletku nečekaně při zemi a nedopouští se zásadnějších excesů ani v případě Parkerových utajených vynálezů. Tím to však paradoxně ztrácí na ztřeštěnosti, protože se vlastně neděje nic moc zajímavého. Což je podmíněno tím, že člověk už má osnovu těchto sešitovek v malíku, pročež rozvržení toho co se kdy stane, se dá snadno odhadnout. Příjemná obměna spočívá pouze ve výraznější roli lady Agathy Simpsonové, jejíž sluha Butler Parker je tentokrát na okraji celého dobrodružství a pouze čeká, aby se mohl v pravou chvíli do věci vložit.

1991  60%Parker a tiráci
1992  50%Parker zneškodní plážový klan
1990  60%Parker překazí pomstu
1992  60%Parker svrhne náčelníka
1992  60%Parker hází cihly

Kniha Parker zneškodní plážový klan je v